Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nistel_87

Коя видео карта да избера?

Препоръчан отговор

Ще си купувам лаптоп и се чудя с каква видео карта да го взема.

AMD MOBILITY™ Radeon® HD 8750M с 2GB DDR3 собствена памет

NVIDIA GeForce GT 635M с 2GB собствена памет

Коя видеокарта е по-добра в конкретния случай - AMD или  Nvidia ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп не се избира по видеокарта, а се избира според това за какво ще се ползва и колко пари може да се отделят за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп не се избира по видеокарта, а се избира според това за какво ще се ползва и колко пари може да се отделят за него.

+1!

По тематаRadeon 8750M е еквивалент на GT735M, като и двете са малко по-добри от GT635M, така че в случая твоя избор е 8750.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че лаптоп не се избира само по-видео карта..  Спрял съм се на два модела почти с еднакви параметри,но с различни видеокарти. Затова зададох въпроса тук,като иска да съпоставя кое от двете видеа е по-добро.. 

Ето темата тук http://www.kaldata.com/forums/topic/220008-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-%D0%BF%D1%80%D0%B8-%D0%B8%D0%B7%D0%B1%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF-hp-probook-450-vs-lenovo-thinkpad-e530c/

И според вас кой модел е по-добър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ProBook-a. Тая серия на Lenovo не знам защо изобщо са я нарекли ThinkPad, като е по-близо до IdeaPad.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.