Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Тоника

CD Burner X - запис

Препоръчан отговор

Бихте ли ме упътили за следното:

имам диск с програма/ не е мой / и искам да я запиша на друг диск / мой/.

В програмата CD Burner XР трябва да дам исо изображение ли - но не виждам къде има опция да запиша инфото/в папка на декстопа примерно/ .Правила съм така запис, но одавна и не си спомням как беше,а ме е страх да не повредя чуждия.Четох инструкции за работа с програмата, но  ме е страх да не объркам нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ме упътили за следното:

имам диск с програма/ не е мой / и искам да я запиша на друг диск / мой/.

В програмата CD Burner XР трябва да дам исо изображение ли - но не виждам къде има опция да запиша инфото/в папка на декстопа примерно/ .Правила съм така запис, но одавна и не си спомням как беше,а ме е страх да не повредя чуждия.Четох инструкции за работа с програмата, но  ме е страх да не объркам нещо.

Какво имате предвид под "да запиша инфото" Когато записвате образ посочвате къде е файла и той се записва 1:1 на диска. Ако искате да добавите файлове към образа това е нещо различно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имате предвид под "да запиша инфото" Когато записвате образ посочвате къде е файла и той се записва 1:1 на диска. Ако искате да добавите файлове към образа това е нещо различно

Сега: имам диск с програма/чужд/.Искам инфото от диска да го сваля и запиша на моя комп и после да го запиша на мой диск.Това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега: имам диск с програма/чужд/.Искам инфото от диска да го сваля и запиша на моя комп и после да го запиша на мой диск.Това е.

ТОгава правите образ на диска, от СД -> ИСО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТОгава правите образ на диска, от СД -> ИСО

Тази ли опция- исо или копиране на диск?

post-342060-0-71703500-1386404922_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази ли опция- исо или копиране на диск?

Не е тази, която сте избрал(а), мисля трябва да е следващата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако избера следващата опция копиране на диск се отваря този прозорец-как трябва да са настройките в него?

post-342060-0-82686500-1386407054_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако избера следващата опция копиране на диск се отваря този прозорец-как трябва да са настройките в него?

Най-долу трябва да изберете "Твърд диск" и да укажете къде и под какво име трябва да се запише образа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-долу трябва да изберете "Твърд диск" и да укажете къде и под какво име трябва да се запише образа

Ок - направих всичко/създадох папка на плота и указах там да се запише/.Сега тази ли опция да избера , за да запиша на моя диск това от папката?

post-342060-0-69315400-1386408170_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок - направих всичко/създадох папка на плота и указах там да се запише/.Сега тази ли опция да избера , за да запиша на моя диск това от папката?

Не, Запис на ИСО изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, Запис на ИСО изображение

Има проблем с тази опция  ИСО изображение  - не се получава-дава ми съобщение , че има проблем с диска,а той е презаписваем и е почти нов!?.Като избера първата  - диск с данни и укажа папката нещо започва да записва.Кое е правилното сега?

От опцията за създаване -от файл мдс - в исо -стои състояние "бездействие" ?????Защо е така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....Като избера първата  - диск с данни и укажа папката нещо започва да записва.Кое е правилното сега?...

Мисля това е правилното за запис в случая ДИСК С ДАННИ (най-горната опция) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, но това че не може от един формат да направи исо сега пак ме обърка............ :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диск с данни ще иска файлове, които да запише на файловата система!

Има проблем с тази опция  ИСО изображение  - не се получава-дава ми съобщение , че има проблем с диска,а той е презаписваем и е почти нов!?.Като избера първата  - диск с данни и укажа папката нещо започва да записва.Кое е правилното сега?

От опцията за създаване -от файл мдс - в исо -стои състояние "бездействие" ?????Защо е така?

Ако има нещо на този диск ще трябва да го форматирате, вероятно това е грешката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете това.

И по специално настройките за Copy Data Disc.

П.П. Не използвайте пре-записваем диск (множество записи/и изтриване). А такъв който е записваем (единичен запис).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така мисля, но това че не може от един формат да направи исо сега пак ме обърка............ :ohmy:

Имаш диск с програма (файл)-записваш този файл някъде на ПЦ-то от диска и после си го записваш на друг диск по посочения начин.

Ако правилно съм разбрал това би трябвало да е правилния вариант!

Диск с данни ще иска файлове, които да запише на файловата система!

По този начин съм записвал диск на старото ПЦ което е с ХП точно с тази програма и по този начин!

,,Имаш диск с програма (файл)-записваш този файл някъде на ПЦ-то от диска и после си го записваш на друг диск по посочения начин.

Ако правилно съм разбрал това би трябвало да е правилния вариант!,, ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоника, защо трябва да си играеш да записваш на диск чуждия диск? Можеш просто да изкопираш програмата върху своя флашка и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш диск с програма (файл)-записваш този файл някъде на ПЦ-то от диска и после си го записваш на друг диск по посочения начин.

По този начин съм записвал диск на старото ПЦ което е с ХП точно с тази програма и по този начин!

,,Имаш диск с програма (файл)-записваш този файл някъде на ПЦ-то от диска и после си го записваш на друг диск по посочения начин.

Идеята че че питащия(ата) иска да запише образ на диска, не файловете вътре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моя диск имаше инфо, което преди това изтрих.Ако сега не стане това преформатиране от един вид файл на исо и дам запис ще се направи ли записа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята че че питащия(ата) иска да запише образ на диска, не файловете вътре

ОК -Вие сте прав-аз крив.Лек ден :)

На моя диск имаше инфо, което преди това изтрих.Ако сега не стане това преформатиране от един вид файл на исо и дам запис ще се направи ли записа?

Ми не знам-казаха  ( не в пряк текст) ,че не разбирам.Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматиране на презаписваемия диск, не на образа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Форматиране на презаписваемия диск, не на образа!

Четох по темите материали и май се справих.Благодаря на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.