Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем... Купих си нов настолен компютър преди 1 седмица и днеска разбрах, че фронт панела ми не е свързан (за слушалките и микрофона иначе USB портовете работят). Ако може някой който знае точно къде да сложа кабела в правилното му място моля да помогне!  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

погледни User manual за твоето дъно https://www.asus.com/Motherboards/P8H61/#support

Driver &Tools>Операционна система>Manual

Редактирано от SLI>Ti (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем... Купих си нов настолен компютър преди 1 седмица и днеска разбрах, че фронт панела ми не е свързан (за слушалките и микрофона иначе USB портовете работят). Ако може някой който знае точно къде да сложа кабела в правилното му място моля да помогне!  :)

Уточнете за кое дъно става на въпрос защото са няколко модела на този производител. Иначе съвета ми е да отворите книжката му, там е описано кое къде се свързва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уточнете за кое дъно става на въпрос защото са няколко модела на този производител. Иначе съвета ми е да отворите книжката му, там е описано кое къде се свързва.

Ами мисля че това е точния му модел P8H 61-M LX3 R2.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мисля че това е точния му модел P8H 61-M LX3 R2.0

Ето ръководството му:

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1155/P8H61-M_LX_R2.0/E7999_P8H61-M_LX_R2_Series.pdf

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много!  :)

То добре стана всичко е свързано както трябва обаче продължава да не ми работят портовете за микрофона и слушалките да не би да иска някаква настройка от BIOS менюто?  :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много!  :)То добре стана всичко е свързано както трябва обаче продължава да не ми работят портовете за микрофона и слушалките да не би да иска някаква настройка от BIOS менюто?  :shock11:

Свързването винаги се прави при изключен компютър!Както и от ел. Мрежа.Проверете да не бъркате свързването.
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свързването винаги се прави при изключен компютър!Както и от ел. Мрежа.Проверете да не бъркате свързването.

Всичко е наред просто трябваше да махна един тик от аудио програмата която ползвам за колоните и мерси за съвета! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.