Премини към съдържанието
FullPower

Проблем с Omigaplus - как да го премахна?

Препоръчан отговор

Здравейте кажете някаква антивирусна или anti-spyware с която да си махна Omigaplus вируса бях с нод 32 не го намира свалих си spyhunter уж го намери пак не можа да го махне... благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Malwarebytes---- PUP.Optional.InstallCore.A

Следвайте инструкциите по долу,ако това не помогне се обърнете към този подраздел,успех!

Публикувано изображение Изтеглете Malwarebytes' Anti-Malware

[*]Кликнете два пъти върху mbam-setup.exe, за да инсталирате програмата.

[*]Уверете се, че са поставени отметки на Update Malwarebytes' Anti-Malware и Launch Malwarebytes' Anti-Malware. След това кликнете на Finish.

[*]Ако има намерени обновявания, тя ще ги изтегли и инсталира.

[*]Стартирайте програмата и изберете "Perform Quick Scan", след това кликнете на Scan.

[*]Сканирането ще отнеме малко време, затова моля да бъдете търпеливи.

[*]Когато сканирането завърши, кликнете на OK, след това Show Results, за да видите резултата.

[*]Уверете се, че на всички редове има отметки (ако няма на някои обекти ги поставете ръчно), и кликнете на Remove Selected.

[*]Когато всичко бъде премахнато, в Notepad ще бъде отворен лог.

[*]Прикачете този лог в следващия си коментар в темата.

Забележка: Ако MalwareBytes'Anti-Malware се затрудни в премахването на откритите вируси/заплахи, той ще поискада рестартира компютъра Ви и по време на рестартирането да премахне проблемните вируси/заплахи. Ако бъдете попитани, потвърдете че желаете вашия компютър да бъде рестартиран.

Редактирано от Lost in... (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Malwarebytes---- PUP.Optional.InstallCore.A

Следвайте инструкциите по долу,ако това не помогне се обърнете към този подраздел,успех!

Публикувано изображение Изтеглете Malwarebytes' Anti-Malware

[*]Кликнете два пъти върху mbam-setup.exe, за да инсталирате програмата.

[*]Уверете се, че са поставени отметки на Update Malwarebytes' Anti-Malware и Launch Malwarebytes' Anti-Malware. След това кликнете на Finish.

[*]Ако има намерени обновявания, тя ще ги изтегли и инсталира.

[*]Стартирайте програмата и изберете "Perform Quick Scan", след това кликнете на Scan.

[*]Сканирането ще отнеме малко време, затова моля да бъдете търпеливи.

[*]Когато сканирането завърши, кликнете на OK, след това Show Results, за да видите резултата.

[*]Уверете се, че на всички редове има отметки (ако няма на някои обекти ги поставете ръчно), и кликнете на Remove Selected.

[*]Когато всичко бъде премахнато, в Notepad ще бъде отворен лог.

[*]Прикачете този лог в следващия си коментар в темата.

Забележка: Ако MalwareBytes'Anti-Malware се затрудни в премахването на откритите вируси/заплахи, той ще поискада рестартира компютъра Ви и по време на рестартирането да премахне проблемните вируси/заплахи. Ако бъдете попитани, потвърдете че желаете вашия компютър да бъде рестартиран.

много подробно обяснено :) благодаря регистрирах си дори версията ( тя е последната ) за съжаление както spyhunter по същият начин ми намери вируса и уж го премахна но проблема си остава.. сори но махнах лога... на второто сканиране ми казва че вируси няма... уж а има :)

Files Detected: 1
C:ProgramDataWeEkiapppy1rv0vCHZ.exe (PUP.Optional.MultiPlug) -> Quarantined and deleted successfully. намерих лога надявам се че това трябва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се съмнявате, че има остатъци от зловреден софтуер и системата ви не е напълно чиста

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се съмнявате, че има остатъци от зловреден софтуер и системата ви не е напълно чиста

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

аз не се съмнявам , сигурен съм :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не се съмнявам , сигурен съм :)

Ами тогава създайте нова тема в

Премахване на зловреден софтуер - HiJackThis логове

и направете сканиранията с DDS след което публикувайте логовете.

Успех!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.