Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,понеже не разбирам от телевизори моля за помощ при избора ще се ползва за вивакомска цифрова телевизия не държа на 3Д и Смарт функций.Спрял съм се на този за сега http://plesio.bg/televizori-c-69980053/samsung-led-tv-40-ue40eh5000-p-290633.html.Благодаря Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари и инчове не толкова лошо решение според мен,но в този ценови диапазон (размер) избора е твърде ограничен! Това ли е максимума на възможностите Ви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той е за свекървата аз и казах че за този размер парите са малко но как да и обясня.В краен случай да взима този и това е щом не е лош.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

50 херца е телевизорчето но за на Виваком мацаницата  по голям размер  няма да и трябва. За тия пари  това е  максимума в тия инчове. Айде дай 50 кинта от тебе ако можеш  и вземете тоя  LG LED TV 42" 42LN5200

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

със сигурност картината на LG-то няма да може да се мери със самсунга, пък и пуска само mp3 през usb...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е  по добър

LG 42LN5200

за 50 лева няма проблем ще намерим тя МП3 сигурно няма да слуша и да ползва флашки .От Плесио май са най евтини надежден ли е магазина аз го мисля за такъв.Благодаря Ви за бързите отговори до коледа трябва да го поръчаме.

Редактирано от veskostoev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.