Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) Искам да попитам дали някой от групата е ползвал външен хард диск за да гледа филми на ТВ ? и дали телевизорите приемат хард дискове .. има ли значение какъв е модела на тв и колко памет ще е харда .. също така съм чувал че се правят външни хард дискове като се закупи кутия за външен хард и се монтира хард диск от лаптоп в него .. дали ефекта ще е същия защото ще излезе по евтино по този начин ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говирим си общи приказки. Ако телевизора е Юност 401 определено няма да разпознае хард диска.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Model : UE40EH6030WXBT http://www.samsung.com/bg/consumer/tv-audio-video/televisions/led-tv/UE40EH6030WXBT-gallery .. търся нещо по голямо за да мога да гледам 3D филми .. http://prodavalnik.com/prenosim-vnshen-hard-disk-toshiba-160-gb-i37207037 попаднах на един хард но колко ще е надеждно ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази работа с външен USB диск няма да стане - прочети си ръководството за по-голяма яснота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво мислите за този хард дето линкнах ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво мислите за този хард дето линкнах ? 

Мислим всичко, конкретизирай си въпроса.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислим всичко, конкретизирай си въпроса.

Дали става .. заслужава ли си .. не ги разбирам ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече написах - за TV-то не става. За тези 160 Gb. цената е определено висока, външен USB 500 Gb. диск струва 80-100 лв., а 1 Tb. отива към 120-140 лв. Покупката му изобщо не е изгодна.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече написах - за TV-то не става. За тези 160 Gb. цената е определено висока, външен USB 500 Gb. диск струва 80-100 лв., а 1 Tb. отива към 120-140 лв. Покупката му изобщо не е изгодна.

Благодаря ти ! :) за ТВ то значи трябва да купуваме флашки ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази работа с външен USB диск няма да стане - прочети си ръководството за по-голяма яснота.

Ако телевизорът работи с флашка, би трябвало да заработи и с 2.5-инчов външен диск - такъв един се свързва пак само чрез един USB конектор (за разлика от други, по-голямоформатни дискове, които искат например втори конектор, за да си осигурят захранване).
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телевизорът работи с флашка, би трябвало да заработи и с 2.5-инчов външен диск - такъв един се свързва пак само чрез един USB конектор (за разлика от други, по-голямоформатни дискове, които искат например втори конектор, за да си осигурят захранване).

На мен безтуй не ми е нужен толкова голям хард диск .. за това и попитах за мнение за по горе споменатия .. 160 ГБ са ми предостатъчни на мен .. всичко останало е излишно .. филмите стигат до максимум 50-60 гб .. не повече .. трябва да намеря един хард и да го пробвам .. ако стане да си закупя нещо ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен безтуй не ми е нужен толкова голям хард диск .. за това и попитах за мнение за по горе споменатия .. 160 ГБ са ми предостатъчни на мен .. всичко останало е излишно .. филмите стигат до максимум 50-60 гб .. не повече .. трябва да намеря един хард и да го пробвам .. ако стане да си закупя нещо ..

За този от обявата не бих дал повече от 20 лева, пък нека продаващият да си иска 50...Според мен най-добре да се вземе такъв диск, който да може да се върне, ако не заработи. Потърсете също така отзиви за конкретния телевизор - най-вероятно вече е писано какво и как работи с него.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За този от обявата не бих дал повече от 20 лева, пък нека продаващият да си иска 50...Според мен най-добре да се вземе такъв диск, който да може да се върне, ако не заработи. Потърсете също така отзиви за конкретния телевизор - най-вероятно вече е писано какво и как работи с него.

Ще потърся ! Благодаря ви ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tixomir Katev Zizi
      Здравейте хора искам нещо да попитам ... тъй като преди около час взех едно компютърче и му сложих 2ри чисто нов хард диск и тръгнах да му слагам W7 ... при преинсталацията изтрих стария без да се искам а той беше с цялата ми информация....... и сега седя и умувам как да я върна тази информация с целия w7 или просто информацията като диск ..... един вид възтановяване на форматираният хард.... много ще съм ви благодарен ако има решение на този проблем   поздрави !!!
    • от Sotirow
      Здравейте,
      Искам да попитам дали е добра идея да се замени DVD устройството с Caddy и втори SSD хард диск. Вече имам един SSD хард който е заключен от Биос и е с win10, а на втория хард диск искам да инсталирам Ubuntu. Въпроса ми е дали ако заменя DVD с Caddy ще е добра идея или по-добре да си закупя нов хард който да не е заключен от Биос.
      Благодаря.
    • от WhiteTooth
      Здравейте, тъй като искам да си вържа втори монитор към компютъра, но не съм сигурен дали ще стане, реших да пусна една тема и да видя Вашите мнеиня.
      Та, видео картата ми е MSI GeForce GTX 1050Ti GAMING X 4GB (DDR5), като разполага с 1 слот HDMI и 1 слот DVI, като монитора който използвам е свързан към видео картата с допълнителен преходник към HDMI слота. А, вторият монитор всъщност е телевизорче купено от Kaufland, и не съм сигурен дали то е с HDMI или DVI преходник, (телевизора е в другият апартамент който се намира в друго населено място), и преди да го взема искам да попитам, ако телевизора може да се свърже само с HDMI, то ще бъде ли проблем ако го свържа към самото дъно, ще мога ли да си го настроя и използнам както Аз преценя, или задължително трябва да е с DVI преходник който да вържа към видео картата?
      Вторият монитор ще го използвам предимно за интернет, клипове/филми от YouTube, Twitch чатове а-у, а сегашният който използвам ще остане за игри.
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден И направо към въпроса ми !!! Отдавна забелязвам на предния панел на кутията на компютъра ми нали както са бутоните : за включване и за рестарт има една червена лампичка тя свети на моменти за постоянно а друг път временно за няколко минути и после спира Това трябва ли да е някъв знак за проблем с харддиска ? харда е : 232GB Western Digital WDC WD2500JD-55HBC0 ATA Device (SATA) м/у другото изтеглих ХардДиск Сентинел ПРО в програма на всичко показва зелено : здраве на харда 100% производителност 100% температура 39% Състоянието на твърдия диск е перфектно.Не са намерени слаби сектори и няма грешки при прехвърляне на данни.Никъкви действия не са нужни.И честно казано объркан съм Някой с информация относно тази червена лампичка ако може да ми бъде полезен нека да драсне коментар !!! Мерси Предварително
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.