Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

FUCK

Баш бай брадър

Препоръчан отговор

Какво ще кажете за този смешен епизод който са приготвили Господари на Ефира.Подиграфка ли е или не а на вас харесва ли ви?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично много ми харесва :rolleyes: и актьорите са супер ;)

Не смятам че е подигравка,на Слави са му още по-солени и пиперливи скечовете.А и човек трябва да може да се смее над себе си.Надявам се че няма обидени от Баш Бай брадър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и да има обидени едва ли могат да направят нещо по въпроса.А относно темата,харесва ми интерпретацията на "Господари на ефира".Стига да съм свободна го гледам с удоволствие.Поне успяват да ни разсмеят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един път са успяли да ме разсмеят с това НО КАЧЕСТВЕНО :P:)biggrin.gif Още ме боли стомаха като се сетя само. Зуека се правеше на Райна а другия водещ на Константин. Както и да е през повечето време нищо и накрая като почнаха да играят ония арабски танц :wors::yanim::wors: цитирам по памет : "Айде са Райне са същото запазваш движението само аз ша са маам отдолу" laugh.gif:P ЛЕЛЕ А Зуека каква физиономия направи НЯМАМАМ ДУМИ РАЗКОШ а иначе НИЩО а да имаха още едно попадение с Киро "скалата" но то е къде къде под нивото на гореописания епизод

Редактирано от DEAM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руслан Мъйнов също е супер имитирайки Митьо Пищова :)

Много сполучлив е и образа на Константин,представен от Димитър Рачков :yanim:

Аз си ги дръпнах всичките епизоди,ако някой ги търси ги има тук:

www.torrents.bol.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене честно малко ме дразнят :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога наистина стават банални като заповтарят едно и също нещо по 100 пъти, но имат и доста сполучливи епизодчета. И аз харесвам образа на Пищова, забавлявах се и с Галя от Каризма. Допада ми това, че не са по-милостиви към "звездите", в сравнение с обикновените участници от Big Brother 1 и 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добри са ама взеха да се лигавят и прекаляват.Преди бяха по-добри ама вече....Всичко прекалено не е хубаво!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добри са ама взеха да се лигавят и прекаляват.Преди бяха по-добри ама вече....Всичко прекалено не е хубаво!

подкрепям те trabant4e

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, Баш бай брадър ми харесва повече от оригиналите :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво за сайта не тея дето искат да ги гледат по от близо да го иззтеглят.На мене специално не са ми лубимци ;):)cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Браво за сайта не тея дето искат да ги гледат по от близо да го иззтеглят.На мене специално не са ми лубимци ;):)cool.gif

О немога да ги гледам.Умирам да ги изпллюща :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък да е подигравка!? laugh.gif

Актьорите се стараят максимално да влязат в образ и да изведат на преден план най-характерните черти.

Голямо шоу става! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...