Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, трябват ми драйвери за този лаптоп 

HP ProBook 450 H6P53EA   

като му сложих уин7 копчето му за WiFi не работи и ми казаха, че трябват драйвери може ли да ми кажете от къде да ги сваля за всичко, което ми е нужно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, трябват ми драйвери за този лаптоп 

HP ProBook 450 H6P53EA

като му сложих уин7 копчето му за WiFi не работи и ми казаха, че трябват драйвери може ли да ми кажете от къде да ги сваля за всичко, което ми е нужно

На официалният сайт няма ли,че аз нещо нямам достъп точно в момента?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз нямам връзка със страницата за поддръжката на HP. Ще опитам по-късно и ще ти дам драйвърите, които ти трябват :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз нямам връзка със страницата за поддръжката на HP. Ще опитам по-късно и ще ти дам драйвърите, които ти трябват :)

Благодаря ще чакам да пуснете направо всички драйвери да сложа Имам и друг проблем като сложих уиндолса 750 гб е харда а има 2 диска по 250 гб  пак ли трябва да го инсталирам да ги деля наново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ще чакам да пуснете направо всички драйвери да сложа Имам и друг проблем като сложих уиндолса 750 гб е харда а има 2 диска по 250 гб  пак ли трябва да го инсталирам да ги деля наново?

Искаш да кажеша,че едни 250гига ги няма ли или ...?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно са му незаделени и затова ги няма. Съжалявам, сега пак се опитах да отворя страницата но ми даде грешка за която HP се извиняват... Май днес няма да мога да ти пусна драйвърите, съжалявам.Иначе влез в Контрол панел > Административни инструменти > Диспечер на устройствата > Съхранение > Управление на дискове ... снимай и качи тук снимката за да видим дали наистина имаш незаделено място на твърдия диск.

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какво да правя пак ли преинстал? 

Редактирал съм си поста прочети го пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и какво да правя пак ли преинстал?

Не. Отивате на Компютър с дясно копче и избирате Управление/Управление на дискове. И направете една снимка на екрана (скрийншот).

За да видим дали има не заделени (скрити) дялове.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Отивате на Компютър с дясно копче и избирате Управление/Управление на дискове. И направете една снимка на екрана (скрийншот).

За да видим дали има не заделени (скрити) дялове.

има едни 156ГБ дето пише Ъналокейтед

post-344292-0-20792600-1386436140_thumb.

Редактирано от kapamata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.