Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

pikamise

Може ли да ми препоръчате хубав таблет до 120 лева?

Препоръчан отговор

Бюджета е тънък.

Хубав за тази цена - не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубав за тази цена - не

И да не е хубав, да върши някаква работа... И да не се разпадне на третия ден. Трябва ми колкото да ползвам интернет, да не мъкна 4830-те кила лаптоп. Па, ако има някакви други екстри, е добре дошло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми китайците ги правят от 75 лева (50 долара), но и аз съм на мнение, че за тези пари няма да вземеш нищо хубаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина за тези пари няма да намериш хубав таблет но все пак огледай машинките на Prestigio примерно 

Prestigio MultiPad 7.0 ULTRA + 3670B 

има нискобюджетни китайски таблети както казаха колегите ... но от Prestigio и други такива не очаквайте нещо много ... това го повтарям за не знам кой път но продължавам да ставам свидетел как такива машинки създават само нерви и хората след 1 седмица искат да ги върнат ... без успех естественно ... все пак огледайте машинките и на Akron ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.