Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам намерение да си сглобя компютър и се чудех дали тази рам е добра http://nikem-bg.net/computer-components/2X4G-DDR3-1866-GEIL-EVO-LEGGERA/description.html защото чувам някакви работи как GEIL били евтини защото таймингът им бил лош, моля някой да изясни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При положение,че  е оптимизирана за  тия чипсети клокърски едва ли таймингите ще са и лоши. Стандартната памет е на 1600 а тая е бая нагоре  и предполага да може с подходящо дъно  да се клоква  леснои да се коригират и тайминги  . Ако ще ходиш на състезания за клок не става но за домашно ползване си е повече от добра покупка. И бързодействието на компютъра не е само до памет ми са и хардове,видео карти,процесор  и тн. Ако си земеш дъно за 70 кинта и му боднеш процесор за 500 с видео за 300 ще е не балансирана работа

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен си заслужава, Geil просто е непозната марка на БГ пазара, това не я прави лоша.

Инак ако си мислиш, че е евтина не си видял цените по същото време преди година...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.