Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Имам следното питане. Понеже , след смяна на дъното - новото , няма къде да си включа вътрешния микрофон -  искам да го включа на мястото на външния. ( досещате се, че става въпрос за лаптоп, няма значение от марката защото питането ми е друго)

Реално аз искам да го запоя от вътрешната страна на буксата за да може отново да си функционира като вътрешен. Въпроса ми е - има ли някаква съществена разлика между външния мик и вътрешния за да знам дали направо да купя един малък външен и да го направя вътрешен или мога да си използвам оригиналния ( просто искам да знам къде да го пойна, пробвах на мястото където трябва да стои обичайно конектора за мик на това дъно- но не стана)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да имаш проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и според мен не трябва да има проблем, но като го правя за 1ви път си ме е страх!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си прави тъпи експерименти, да не ти замине още едно дъно. Иначе е възможно да се наложи да байпаснеш детекцията, която отчита вътрешен/външен микрофон, обикновено чрез чисто механично прекъсване на връзка при включване в куплунга на външен микрофон.

Като те е страх и го правиш за първи път, спести си страха и го занеси на сервиз. Ако някой му се занимава с такива глупости де...

Редактирано от simtech (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Cyberforce
      Здравейте.
      От известно време забелязах, че лаптопа ми понякога се включва трудно. Първоначално проблема се оправяше чрез изключване на лаптопа от захранването и изваждане на батерията за няколко секунди и свързването и отново.. предположих че проблема е софтуерен и просто лаптопа не се изключва добре и седи включен във вид на хибернация.. От няколко дена ползвам лаптопа с извадена батерия и ако проблема се появи просто беше нужно да го изключа от захранването за няколко секунди и да го включа отново.. но днес лаптопа започна да влиза в режим Sleep и след опит за събуждането му трябваше да натисна Fn + F7 за да мога да включа и дисплея отново.. след това при всеки опит да го събудя и докато си напиша логин паролата, дисплея ми се изключваше веднага отново и отново.. в това положение лаптопа е неизползваем.. Проблема го има дори когато лаптопа е в настройките на биоса. Имам чувството че все пак достига някакъв ток до лаптопа но той не е достатъчен.. дали проблема идва от захранването му ? Не мога да разбера защо първоначално се нуждаеше от изключване от захранване за няколко секунди за да се включи отново а сега дори докато е постоянно включен пак прави проблеми.. Батерията е все още здрава, но бях забелязал че не се зарежда до максимум ако това би имало някакво значение.. От къде все пак може да идва проблема ако не е от зарядното му? Някакъв проблем с дъното?
    • от Mariyan Ivanov
      Днес си ударих кокалчето на свивката на кутрето на дясната ръка. Започна да се подува и да се оцветява в синио. Няма болка, но усещам изтръпване някъде в кутрето. Убеден съм, че ми е спукана вената. Ако е вена, трябва ли да се оперира ?
    • от NiGh7
      Здравейте на всички,
      отскоро обмислям варианти за съхранение на снимки, клипове и всякакви файлове с големина до 500мб на външен носител, с цел съхранение и предпазване за дълго време от порядъка на години. Искам да ги "запазя" на външен носител - едно, че си остават спомени (ако са снимки и видеа) , второ ,че малко или много на настолни или преносими компютри може да се разчита, само докато няма токов удар (примерно) който да изпържи всичко, а трето, че в Интернет сайтовете за съхранение на снимки, е несигурно и всеки може да изтрие,промени и прочие.
      Като за начало обмислях външен хард диск от порядъка на 1-2 ТБ и цена около 100-150-200лв, но след като се поразрових, разбрах че този тип устройства издържат няколко години само.
      Въпросът ми е следният - За тези пари, има ли по-добър вариант за съхранение, истина ли е това със продължителността на живот външните дискове и евентуално ако няма - към кои марки/модели бихте ме насочили и какво да гледам в тях. Кой е по(най) - добрият вариант за съхранение?
      Поздрави!

П.П Надявам се темата да е полезна на много хора и да е на правилното място.
    • от dem0_
      Здравейте. Имам лаптоп Acer Aspire E5-572G на две години с инсталиран windows 8.1. От около една седмица започна да се включва изключително бавно. Под бавно става дума за около 30-40 минути. Натискам бутона за включване и всичко изглежда нормално, вентилатора започва да шуми, обаче екрана стои черен. След половин час в стоене на черен екран лаптопа решава да се пусне и заработва нормално. Помислих, че това забавяне се дължи на това, че лаптопа не е чистен 2 години понеже беше в гаранция и го отворих, почистих го изцяло, изкара много прах обаче пак не тръгна както трябва. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Къде може да е проблема? 
    • от ImagineMe
      Здравейте!
      От няколко дни ми изникна един проблем - компютърът не се включва от бутона за захранване (Power on/off), а трябва да го изключа от копчето отзад и пак да го включа. А докато е включен, копчетата отпред работят, когато е изключен - не. Някакви идеи? Омръзна ми да ми зарежда по два часа всеки път като го включвам.
      Поздрави
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.