Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Zippaks

Таблета не ми чете sd картата

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам Prestigio Multipad PMP 5580C DUO от около 7 месеца и досега работеше перфектно. Беше с андроид 4.0.4 и реших да го ъпдейтна от официалния им сайт. Намерих моя таблет там и изтеглих ъпдейта. След което форматирах моя и инсталирах ъпдейта 4.1.1 и всичко си тръгна освен това че не чете сд картата и когато отида в Настройки- Хранилище и настройките крашват. Моля дайте някой съвет какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам Prestigio Multipad PMP 5580C DUO от около 7 месеца и досега работеше перфектно. Беше с андроид 4.0.4 и реших да го ъпдейтна от официалния им сайт. Намерих моя таблет там и изтеглих ъпдейта. След което форматирах моя и инсталирах ъпдейта 4.1.1 и всичко си тръгна освен това че не чете сд картата и когато отида в Настройки- Хранилище и настройките крашват. Моля дайте някой съвет какво да правя.

Може би това е проблема.. Свързахте ли се с поддръжката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би това е проблема.. Свързахте ли се с поддръжката?

Еми да ама те до няколко дена ще отговорят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.