Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам Prestigio Multipad PMP 5580C DUO от около 7 месеца и досега работеше перфектно. Беше с андроид 4.0.4 и реших да го ъпдейтна от официалния им сайт. Намерих моя таблет там и изтеглих ъпдейта. След което форматирах моя и инсталирах ъпдейта 4.1.1 и всичко си тръгна освен това че не чете сд картата и когато отида в Настройки- Хранилище и настройките крашват. Моля дайте някой съвет какво да правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам Prestigio Multipad PMP 5580C DUO от около 7 месеца и досега работеше перфектно. Беше с андроид 4.0.4 и реших да го ъпдейтна от официалния им сайт. Намерих моя таблет там и изтеглих ъпдейта. След което форматирах моя и инсталирах ъпдейта 4.1.1 и всичко си тръгна освен това че не чете сд картата и когато отида в Настройки- Хранилище и настройките крашват. Моля дайте някой съвет какво да правя.

Може би това е проблема.. Свързахте ли се с поддръжката?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би това е проблема.. Свързахте ли се с поддръжката?

Еми да ама те до няколко дена ще отговорят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.