Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ID_COMPUTERS

Впечатления от мишка A4 TECH V8 Bloody

Препоръчан отговор

Някой да каже нещо повече за мишока ( лични впечатления)  http://www.gplay.bg/%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%BC%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D0%B8%D1%88%D0%BA%D0%B0-bloody-v8 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземах си нейния наследник "Bloody V7" , но миналия ден без да искам, олях пълна чаша с мента в/у нея и изгоря напълно. Много бях доволен от 7-цата , миналия ден пак си я поръчах сега, чакам да дойде за 8-цата няма много коментари в нета. Но сигурно е толкоз, добра колкото е наследника и 7-цата. Най-неприятното е, че трябва да се купи допълнително "core 3". След 1000 "истрела" , спира да работи докато не се закупи, поне така са ми казва ли де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото , а какво е това Core3 че не съм много наясно и какво ще стане ако не го закупя допълнително след тези 1000 истрела ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.