Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте от няколко дена имам много неприятен проблем с Цс-а ми  :(

когато отвора играта ми излиза това http://picbg.net/pic.php?u=60876F7mWL&i=738390&file=.jpg

пробвах няколко различни версии на цс но на всяка излизаше това или не излизаше нищо :X 

ако има някой който знае от какво може да става така да пише :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Деинсталирай тази версия.!2. Изчисти след нея с "CCleaner".3. Инсталирай я на-ново.!4. Пробвай от някой друг "тракер да я свалиш".5. Закупи си я.!!!6. Има си специална тема за играта.!!!

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Деинсталирай тази версия.!2. Изчисти след нея с "CCleaner".3. Инсталирай я на-ново.!4. Пробвай от някой друг "тракер да я свалиш".5. Закупи си я.!!!6. Има си специална тема за играта.!!!

да изчистя системата със CCleaner или само там кадете е инсталацията ? не съм ползвал CCleaner и не знам кое точно да изчистя .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ми свърши работа  :help wanted4: какво да правя ? да ъпдайтвам драйверите ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дейнсталирай играта от контрол панел-а , след това почисти с програмата и я качи на ново , но като гледам това не е оригинала , а някой се е правил на създател на игри отново  :clown:  съвсем нормално е да се бъгват нещата при тях.

Редактирано от soundtherapy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от няколко дена имам много неприятен проблем с Цс-а ми  :(когато отвора играта ми излиза това http://picbg.net/pic.php?u=60876F7mWL&i=738390&file=.jpg пробвах няколко различни версии на цс но на всяка излизаше това или не излизаше нищо :X ако има някой който знае от какво може да става така да пише :)

така знам колко надеждна е Cool edition. Тегли друг гледай без скинове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.