Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ:Програма за преодоляване на бан

Препоръчан отговор

Единственият начин е да си смениш IP-то (ако си с реално, ако не - сменяш доставчика)...

//OFFTOPIC

Нищо лично, ама се счупих от смях, като прочетох тематаbiggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да си сменя IP?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами питай ги тях...

В общи линии има 2 варианта:

- имаш статично IP - тогава те трябва да ти го сменят...

- при всяко свързване получаваш ново IP - май отпада тоя вариант, понеже ако беше така, нямаше да си баннат...

Естествено има и 3-ти вариант - бан-ната е цялата мрежа на доставчика ти - тогава ново ИП няма да помогне... трябва да сменяш доставчика...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От каквото и да си баннат освен по ИП или по името на акаунта няма как да те баннат... ако е само по името на акаунта - правиш си нов... ако е по ИП - четеш по-нагоре...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз те питам най просто как да си сменя IP щом казваш че не е от него тогава кажи как да сменя доставчика!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Start --> Run и пишеш "Chance provider" , рестартираш и си готов !!!!

Дали когато нещо не ти е ясно, и потърсиш помощ във форума, ти отговорят по този начин, ще се почувстваш добре ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

23', съжалявам, но няма как да си смениш IP адреса. Networx използвад DHCP сървър, който разпределя IP адресите автоматично. Ако си баннат по IP, ти трябва друго. Отдавна не съм в Русе, но мисля, че ако си смениш IP-то с реално, ще стане. Лошото е, че струва пари. Ако ти баннат и новото IP - изгаряш.

Ако толкова много ти е важна играта и не ти се дават пари, имаш два варианта:

- да говориш с Networx и да попиташ дали може да насроят DHCP сървъра да ти подава друг IP адрес (съмнява ме да се съгласят, освен това, дори и да се съгласят, може да искат пари, но не пречи да питаш);

- да поговориш с този, който те е баннал и да помолиш да махне бан-а.

Друго за момента не ми идва наум.

И занапред описвай по-добре проблемите си ако искаш да ти помагат по-бързо и по-ефективно.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От каквото и да си баннат освен по ИП или по името на акаунта няма как да те баннат... ако е само по името на акаунта - правиш си нов... ако е по ИП - четеш по-нагоре...

Може и по e-mail

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора чух вчера че имало една програма дет ти сменя IP адреса автоматично.Някой знае ли я тая програма?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще прочете ли какво съм ти написал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прочетох но не е невъзможно да не си сменя IP а за говоренето с ония тет ме е банал нестава!Само ми трябва тази програма! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поправете ме ако греша, но за да има интернет връзка, не трябва ли самата връзка да минава през DNS и/или gateway? Ако е с нереално (пасивно IP) не би ли трябвало да се получава следното?

Потребител -> DNS/Gateway -> HideIP -> Интернет

Ако той е с нереално IP, няма ли да му се скрива това на gateway/DNS?

Ако играта е на локално (нереално) IP, то трафика няма да минава въобще през HideIP за да има каквато и да била полза.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има вариант като минеш през някое прокси. Имаше разни програми, които претърсваха мрежата за отворени проксита. Също има и списъци в интернет (обърни се към Google) на такива отворени проксита. Успех!

Ето и два адреса със списъци на прокси сървъри:

http://tools.rosinstrument.com/proxy/

http://www.publicproxyservers.com/page1.html

Редактирано от johnnie (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да попитам пак: как ще му помогне HideIP, и въобще каквото и да било proxy, ако той е с нереално (пасивно) IP?

Той е на Networx, които, ако не се лъжа, са само и единствено русенски доставчик. В България те са ми доставчик и знам за какво става въпрос. Networx-BG използват DHCP сървър, който разпознава компютъра по MAC адреса на мрежовата карта и въз основа на това подава статичното (нереално) IP. Ако той НЕ си е платил за реален IP адрес, то той ще е на нереален такъв (логично, нали?). При използване на HideIP или въобще някакво прокси, трафикът/интернетът му ще трябва да премине първо през gateway-a/DNS-а и тогава през прокси сървъра.

Ето така (ако някой е пропуснал предния ми пост):

Потребител -> gateway/DNS -> HideIP (и др. прксита) -> Интернет

Дано го обясня достатъчно лесно.

Ако 23' се опитва да се свърже към външна igra (не в локалната му мрежа, а извън нея), потребителят, който я прави, ТРЯБВА да е с реално IP. Иначе няма да стане. Нека приемем, че е така.

Тогава този потребител (host-a), за да ban-не 23' трябва да ban-не целия DNS (защото той вижда адреса на DNS сървъра, а не пасивния адрес), което значи сума ти и потребители. Съмнява ме да е таква ситуацията, особено ако други хора от същата мрежа на 23' се join-ват без проблем. Ако само той не може да влезе, трябва да му е блокиран само неговия IP адрес, а това е невъзможно, защото пасивният му адрес не се вижда извън мрежата (както вече казах). Т.е. или се банва целия DNS или нищо. Ако наистина е такъв случаят (и е баннат целия DNS(, тогава HideIP (или прокси) трябва да свършат работа. Просто ме съмнява да е това.

Ако играта е локална, т.е. прави се вътре в мрежата, то тогава полза от HideIP (или proxy) няма никаква, защото за да се свърже с host-a, трафикът му въобще няма да мине през HideIP, а ще остане във вътрешната мрежа. Ако въобще има райони, където още има истински LAN, де. Поне на Борисова такъв няма от доста време. Това последното е по-скоро за 23', който знае къде е ул. Борисова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз да попитам пак: как ще му помогне HideIP, и въобще каквото и да било proxy, ако той е с нереално (пасивно) IP?

Той е на Networx, които, ако не се лъжа, са само и единствено русенски доставчик. В България те са ми доставчик и знам за какво става въпрос. Networx-BG използват DHCP сървър, който разпознава компютъра по MAC адреса на мрежовата карта и въз основа на това подава статичното (нереално) IP. Ако той НЕ си е платил за реален IP адрес, то той ще е на нереален такъв (логично, нали?). При използване на HideIP или въобще някакво прокси, трафикът/интернетът му ще трябва да премине първо през gateway-a/DNS-а и тогава през прокси сървъра.

Ето така (ако някой е пропуснал предния ми пост):

Потребител -> gateway/DNS -> HideIP (и др. прксита) -> Интернет

Дано го обясня достатъчно лесно.

Ако 23' се опитва да се свърже към външна igra (не в локалната му мрежа, а извън нея), потребителят, който я прави, ТРЯБВА да е с реално IP. Иначе няма да стане. Нека приемем, че е така.

Тогава този потребител (host-a), за да ban-не 23' трябва да ban-не целия DNS (защото той вижда адреса на DNS сървъра, а не пасивния адрес), което значи сума ти и потребители. Съмнява ме да е таква ситуацията, особено ако други хора от същата мрежа на 23' се join-ват без проблем. Ако само той не може да влезе, трябва да му е блокиран само неговия IP адрес, а това е невъзможно, защото пасивният му адрес не се вижда извън мрежата (както вече казах). Т.е. или се банва целия DNS или нищо. Ако наистина е такъв случаят (и е баннат целия DNS(, тогава HideIP (или прокси) трябва да свършат работа. Просто ме съмнява да е това.

Ако играта е локална, т.е. прави се вътре в мрежата, то тогава полза от HideIP (или proxy) няма никаква, защото за да се свърже с host-a, трафикът му въобще няма да мине през HideIP, а ще остане във вътрешната мрежа. Ако въобще има райони, където още има истински LAN, де. Поне на Борисова такъв няма от доста време. Това последното е по-скоро за 23', който знае къде е ул. Борисова.

Искам да ти кажа че имам реално IP(платено) и съм ban по IP не по друго само IP!!!И да ти кажа това "Hiden IP" върши работа! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искам да ти кажа че имам реално IP(платено) и съм ban по IP не по друго само IP!!!И да ти кажа това "Hiden IP" върши работа! :)

Това е различно. Ти обаче никъде не спомена, че ти е реално IP-то. Напълно нормално е ако е реално, да има смисъл от прокси (HideIP). ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване