Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kendiman

Кабели минаващи през асансьорната шахта

Препоръчан отговор

Здравейте,

става дума за една мрежа която съм направил на четири етажна сграда и искам да попитам какво да сложа за да скрия кабелите в асансьорната шахта. Минава по един кабел от етаж до етаж, въпросът ми е как да го скрия ? чрез шина ли ? някаккви pvc канали ли да сложа ? Моля бъдете малко по-точниБлагодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

pvc канали

Обаче самата идея кабелите да са във въпросната шахта не е добра. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

става дума за една мрежа която съм направил на четири етажна сграда и искам да попитам какво да сложа за да скрия кабелите в асансьорната шахта. Минава по един кабел от етаж до етаж, въпросът ми е как да го скрия ? чрез шина ли ? някаккви pvc канали ли да сложа ? Моля бъдете малко по-точниБлагодаря

Не съм сигурен, дали си писал във правилният раздел.

Каква е причината да искаш да го скриеш? Само със антигонови скоби ако го закрепиш???

Ако те е страх да не го прегризът гризачи, то можеш във метална шлаувка да го облечеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де тая сграда няма ли домофонна , телефонна мрежа ? тя е в тръби - прекарай това утп там . Асансьорната шахта е най здравото нещо - как ще го пробиваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а с гофрирани тръби става ли, че само това имам налично в момента и не ми се купува друго ? Няма домофонна, телефонна мрежа...колкото и да го мисля друг варянт освен асансьорната шахта не виждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То принципно може,но не е много удачно да е в асансьорна шахта.Не може ли пак да е с гофре,но да го закрепиш за водосточната тръба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.