Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Изискване към интернет доставчик за хотел


Препоръчан отговор

Здравейте,искам да попитам какво изискване трябва да дам към интернет доставчика за четири етажна сграда(хотел). Не знам колко горе-долу да бъде скороста на връзката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи колко клиента е предвидено да се свържат, но щом е  4 етажен предполага се че няма да бъдат малко т.е. трябва си стабилна връзка. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

 

Няма ли кой да помогне ?

 

Зависи от много неща. И не е ли по-добре собственика да наеме професионален консултант за тази работа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има 53 стаи, но разбира се няма да се вържат всички клиенти наведнъж. 40мб не шерната връзка достатъчна ли ще е ?

Би трябвало да е достатъчно. Още повече че се очаква клиентите да не теглят торенти все пак :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Впрочем как бихте могли да осигурите по 40Мб/с несподелени на 53 стаи, не ми го побира главата . Инвестицията ще струва колкото четвърт от стойността на хотела, вероятно. Поне 2 броя гигабитови оптични наети линии са това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Впрочем как бихте могли да осигурите по 40Мб/с несподелени на 53 стаи, не ми го побира главата . Инвестицията ще струва колкото четвърт от стойността на хотела, вероятно. Поне 2 броя гигабитови оптични наети линии са това.

Вероятно има предвид несподелени от гледна точка на доставчика, не 40 мегабита във всяка стая :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно има предвид несподелени от гледна точка на доставчика, не 40 мегабита във всяка стая :)

Ако е така, горките ползуватели..Особено като се накачат повече от 10 човека...Даже и за обикновено сърфиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е така, горките ползуватели..Особено като се накачат повече от 10 човека...Даже и за обикновено сърфиране.

Не мисля, към домашния ми маршрутизатор (G стандарт) са се свързвали повече от 10 устройства и никой не е имал проблем с броузване. Е, за теглене ще е различно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен като ми падне връзката под 3-4Мб/с и почва да се чувства прилично забавяне при зареждане на по-тежки страници...Но да си прави сметката човека. Все пак неговите си клиенти рискува да го плюват. Но пък и трябва едновременно с това и да сметне цената която той ще плаща, да не е "вътрешно"...Ако не му вървят сметките, наистина е добре да се допита до консултант...ако ще и да е човек от фирмата интернет доставчик, с която ще направи сделката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

    Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
×
×
  • Добави ново...