Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Нено Ненов

Избор между 2 лаптопа

Препоръчан отговор

Здравейте,Мой приятел ще си купува лаптоп и се колебае, кой от тези лаптопи да вземе:1. Acer Aspire V5-573G

2. Acer Aspire V5-573GВие кой бихте взели и защо? Най-общо ще го ползва за Dota2, FIFA 14 и браузване :) Категорично се е спрял на Acer, не мога да го разубедя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Мой приятел ще си купува лаптоп и се колебае, кой от тези лаптопи да вземе:1. Acer Aspire V5-573G

2. Acer Aspire V5-573GВие кой бихте взели и защо? Най-общо ще го ползва за Dota2, FIFA 14 и браузване :) Категорично се е спрял на Acer, не мога да го разубедя :)

Те еднакви бе :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игрички се купува настолен компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не са :) Отвори линковете :)Единия е със SSD, а другия с Core i7 i 4mb кеш :)

Верно че не са, ама щото гледам едино и също пише :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игрички се купува настолен компютър.

Да, зная :) Но както съм написал - не мога да го разубедя. Въпроса е кой от 2та да вземе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се разубеди след известно време ... лаптопите не са за продължително играене на игри ... но това е друг въпрос ... аз бих взел Core i7 ... а да не засягам темата че за тези пари може да се вземе и по хубава машинка ... било то настолен или мобилен компютър ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и един модел от мен:

Dell Inspiron 3737

Относно това, че лаптопите не са за игри многократно е коментирано във форума. Лично не бих препоръчал покупка с такава цел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ще е лаптоп, поне да е нещо с читаво охлаждане и по-здраво шаси и конструкция - нищо, че ще се гейми на него:

- Dell Vostro 3460

- Asus X750JB-TY020D - или с по-голям екран :)

- HP ProBook 450 H6P53EA - или по-бизнес ориентирано с опция за SSD

Споменатите игри не искат кой знае какво така че и тези модели за мен ще са ОК откъм производителност, но много по добре откъм шаси и здравина и охладане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз съм с Acer, става за игри стига да не се играе по 6-8-n часа. Аз лично бих взел модела с SSD, защото при игрите няма да усети разлика от процесорите дали ще е i5 или i7, а с едно SSD значително по-бързо би зареждала системата както и различните нива при игрите или просто последните сейфове. А видеото е една идея по-добро от моето така че не би трябвало да го спъват последните игри + матов дисплей. Добра си е  машинката, но виж предложенията и на колегите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.