Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте за Коледа смятам да си подаря нова компютърна кутия . Това няма да е подарък само за мен но и за моя хардуер който използвам защото в сегашната кутия не мога да ги държа . Разглеждах някои модели в емаг и не само и се спрях на тази http://www.emag.bg/kutija-cooler-master-elite-370-atx-micro-atx-bez-zahranvash-blok-cherna-cm-rc-370-kkn1/pd/D1BY9BBBM/ за 64 лева с безплатна доставка . Какво мислите за нея заслужава ли си парите ? Мисля да сложа и един вкарващ вентилатор отред за да има въздушен поток Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хвърли едно око и на CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU за тези цени ,това е моя фаворит за кутия

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Редактирано от SLI>Ti (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хвърли едно око и на CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

направо я взимай!

Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте за Коледа смятам да си подаря нова компютърна кутия . Това няма да е подарък само за мен но и за моя хардуер който използвам защото в сегашната кутия не мога да ги държа . Разглеждах някои модели в емаг и не само и се спрях на тази http://www.emag.bg/kutija-cooler-master-elite-370-atx-micro-atx-bez-zahranvash-blok-cherna-cm-rc-370-kkn1/pd/D1BY9BBBM/ за 64 лева с безплатна доставка . Какво мислите за нея заслужава ли си парите ? Мисля да сложа и един вкарващ вентилатор отред за да има въздушен поток Благодаря предварително.

Взимай предложението на колегата Сли. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори смятам нея да взема . Кутията много ми хареса . Идва с един вентилатор нали и може ли да предложите още един вентилатор за отпред ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори смятам нея да взема . Кутията много ми хареса . Идва с един вентилатор нали и може ли да предложите още един вентилатор за отпред ? 

Освен това имаш и USB 3.0 портове на фронт панел-а, което е и друг плюс.

Ето и един охладител за отпред:

CM 120MM CASE FAN BLUE LED SLV

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това имаш и USB 3.0 портове на фронт панел-а, което е и друг плюс.

Ето и един охладител за отпред:

CM 120MM CASE FAN BLUE LED SLV

Ако не е проблем това, че е малко шумен :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е проблем това, че е малко шумен :)

Колкото повече охладители слагаш, неименуемо по-шумно става. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идва с един вентилатор нали и може ли да предложите още един вентилатор за отпред ? 

Идва с два. Можеш да прочетеш характеристиките му в сайта и в ник*м(и в други български сайтове). - CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU , http://www.coolermaster.com/product/Detail/case/mid-tower/n300.html

Кутията в ник*м идва без страничен плексиглас и съответно можеш да си направиш извод за модела и вентилаторите.

Редактирано от терминатор (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията идва с 2 вентилатора.

п.п. терминатор ме изпревари, докато се мотам. :)

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.