Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Phewniz

Мнение за pc case на cooler master

Препоръчан отговор

Здравейте за Коледа смятам да си подаря нова компютърна кутия . Това няма да е подарък само за мен но и за моя хардуер който използвам защото в сегашната кутия не мога да ги държа . Разглеждах някои модели в емаг и не само и се спрях на тази http://www.emag.bg/kutija-cooler-master-elite-370-atx-micro-atx-bez-zahranvash-blok-cherna-cm-rc-370-kkn1/pd/D1BY9BBBM/ за 64 лева с безплатна доставка . Какво мислите за нея заслужава ли си парите ? Мисля да сложа и един вкарващ вентилатор отред за да има въздушен поток Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте за Коледа смятам да си подаря нова компютърна кутия . Това няма да е подарък само за мен но и за моя хардуер който използвам защото в сегашната кутия не мога да ги държа . Разглеждах някои модели в емаг и не само и се спрях на тази http://www.emag.bg/kutija-cooler-master-elite-370-atx-micro-atx-bez-zahranvash-blok-cherna-cm-rc-370-kkn1/pd/D1BY9BBBM/ за 64 лева с безплатна доставка . Какво мислите за нея заслужава ли си парите ? Мисля да сложа и един вкарващ вентилатор отред за да има въздушен поток Благодаря предварително.

Взимай предложението на колегата Сли. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори смятам нея да взема . Кутията много ми хареса . Идва с един вентилатор нали и може ли да предложите още един вентилатор за отпред ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори смятам нея да взема . Кутията много ми хареса . Идва с един вентилатор нали и може ли да предложите още един вентилатор за отпред ? 

Освен това имаш и USB 3.0 портове на фронт панел-а, което е и друг плюс.

Ето и един охладител за отпред:

CM 120MM CASE FAN BLUE LED SLV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен това имаш и USB 3.0 портове на фронт панел-а, което е и друг плюс.

Ето и един охладител за отпред:

CM 120MM CASE FAN BLUE LED SLV

Ако не е проблем това, че е малко шумен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е проблем това, че е малко шумен :)

Колкото повече охладители слагаш, неименуемо по-шумно става. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идва с един вентилатор нали и може ли да предложите още един вентилатор за отпред ? 

Идва с два. Можеш да прочетеш характеристиките му в сайта и в ник*м(и в други български сайтове). - CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU , http://www.coolermaster.com/product/Detail/case/mid-tower/n300.html

Кутията в ник*м идва без страничен плексиглас и съответно можеш да си направиш извод за модела и вентилаторите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията идва с 2 вентилатора.

п.п. терминатор ме изпревари, докато се мотам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.