Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, предстои ми закупуване на телевизор, като бюджета е 1000-1200 максимум. От седмица гледам онлайн магазините и все повече се обърквам. Искам да мога да гледам филми от флашка и да е над 40 инча LED телевизор. 

За сега по"компетентно" мнение получих от близкия сервиз за телевизори, като там на въпроса ми Самсунг или LG ми отговориха "Панасоник"

Дайте мнения за тези пари каква марка и модел да избера, като не държа на 3Д измишлъотините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 50 лв над бюджета бих предложил този http://www.technopolis.bg/b2c/details/14483/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L42ET60E-3D-LED

Иначе в рамките на бюджета този  http://www.technopolis.bg/b2c/details/13076/P11090104/Televizor-SONY-KDL-42W650-LED -като втория е без 3D ,но и както сте написал не държите на такова.Но е много приличен телевизор за цената и размера си!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG-то ще си чете всичко от флашката като пич. Единственото което не искаше да пусне беше .rm и .mov (Файлове на Apple) но кой въобще има нужда от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

LG-то ще си чете всичко от флашката като пич. Единственото което не искаше да пусне беше .rm и .mov (Файлове на Apple) но кой въобще има нужда от тях.

Sa3ana3a уважавам всяко мнение,но искам да те попитам ти освен от твоето LG имаш ли преки впечатления от друг телевизор?

А за Philips-а от второто предложение на коментара след моя мога само да кажа,че изобщо не се вписва в ,,картината,, за качествен телевизор-не и тази серия на Philips ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 50 лв над бюджета бих предложил този http://www.technopolis.bg/b2c/details/14483/P11090104/Televizor-PANASONIC-TX-L42ET60E-3D-LED

Иначе в рамките на бюджета този  http://www.technopolis.bg/b2c/details/13076/P11090104/Televizor-SONY-KDL-42W650-LED -като втория е без 3D ,но и както сте написал не държите на такова.Но е много приличен телевизор за цената и размера си!

Колега,бих искал да попитам предложения от Вас модел на Panasonic TX-L42ET60E с 50Hz матрица ли е?При едно от посещенията в Техно.... ми направи добро впечатление.Като този модел бе на промоция преди няколко седмици и цената бе повече от изгодна за телевизор от такъв клас !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да се обиждаш, но във всяка тема - промотираш телевизора си - Panasonic... :)

Sa3ana3a уважавам всяко мнение,но искам да те попитам ти освен от твоето LG имаш ли преки впечатления от друг телевизор?

А за Philips-а от второто предложение на коментара след моя мога само да кажа,че изобщо не се вписва в ,,картината,, за качествен телевизор-не и тази серия на Philips ;)

50Hz...

Колега,бих искал да попитам предложения от Вас модел на Panasonic TX-L42ET60E с 50Hz матрица ли е?При едно от посещенията в Техно.... ми направи добро впечатление.Като този модел бе на промоция преди няколко седмици и цената бе повече от изгодна за телевизор от такъв клас !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да с 50 HZ панел е!

Без да се обиждаш, но във всяка тема - промотираш телевизора си - Panasonic... :)

Първо-това не моя телевозор-моя е флагмана :tongue2:

Второ-не промотирам нищо а давам предложение за оптимален вариант качество,размер,цена...

Трето-не се обиждам.Свикхан на какво ли не във тоя форум-пишете си каквото искате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах го в контекст на въпроса ти към колегата за неговото LG...

Да с 50 HZ панел е!

Първо-това не моя телевозор-моя е флагмана :tongue2:

Второ-не промотирам нищо а давам предложение за оптимален вариант качество,размер,цена...

Трето-не се обиждам.Свикхан на какво ли не във тоя форум-пишете си каквото искате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах го в контекст на въпроса ти към колегата за неговото LG...

Ако имаш впредвид дали имам преки впечатления от други модели--ДА!Почти няма телевизор който съм предлагал тук да не съм го тествал лично.

Има някое друго изключение разбира се в по ниския клас-те не са ми интересни,а и не мога да съм пробвал всички на 100 процента разбира се!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Везните наклоняват за Сони, чух мнения, че дефектираемоста при Сони била в пъти по-малка от другите телевизори, пък и модела предложен от колегата се хареса и на жената защото е черен :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Везните наклоняват за Сони, чух мнения, че дефектираемоста при Сони била в пъти по-малка от другите телевизори, пък и модела предложен от колегата се хареса и на жената защото е черен :D

Аз ти го предложих защото съм го виждал в действие ... пък и изглежда добре ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[*]Имах предвид втория линк на колегата скалата!

То и на твоя линк е същия де:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай LG. В момента са номер 1, по отношение на най-новите технологии, в ТВ техниката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...От седмица гледам онлайн магазините...

Надявам се, че няма да купуваш ТВ онлайн, това е несериозно.

Аз бих ви препоръчал ЦЪК  и ЦЪК  като вторият е 46 инча ... 

По форумите не се препоръчва покупка на Филипс от 2-ра и 3-та серия, частично и от 4-та, защото са със стари шасита, понякога съмнителни матрици и ограничения откъм възможностите за настройка. Склонен съм и поддържам подобни препоръки, макар че неотдавна имах възможността да гледам мач на 42" 3007 и смея да заявя, че съм виждал и много по-калпава картина, при това от по-високите класове на някои други марки.

В рамките на бюджета бих заложил най-вече на 42W650, ако и да няма 3Д опция, макар че и 42ET60Е е добра алтернатива, макар и с 50 херцов панел, т.е. поддържам предложенията в коментар 2.

Понеже стана дума за LG, в зададената рамка бих предложил на автора да огледа моделите 42LA667S  или 42LA660S (разлики в цвета на рамките), също с 50 Хц панели.

П.П. Освен нов каталог на ТМ в сила от 13.12. се очаква и нов "черен петък"  на същия ден, макар и информацията да не е проверена засега.

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.