Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ще ми предложите ли някакав телефон втора употреба.Повече ще го ползвам за игри и интернет не приказвам много и хубава камера.Бюджетът ми е макс 350лв. Насаочил сам се кам Motorola razr i .Благодаря и Поздрави !

Редактирано от s7oik0 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сменете заглавието на темата ... иначе за тези пари втора употреба може да се намерят SII SIII ... иначе за 350 лева ... има и нови машинки като Gsmart Aku A1 примерно ... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай да видя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
    • от invinoveritas
      Здравейте,имам някъкъв телефон UTOK 40 ,произведен в Румъния и внесен от там.
      Някой ползвал ли е подобен....
      С Андройд система 4.4.2
      Интресува ме как да премахна румънските заводски приложения,които не са ми нужни.....
    • от Jesus Kostov
      Здравейте, преди седмица си изгубих телефона или са ми го откраднали, направо няква мистерия се получи, просто изчезна.. Веднага след това си влезнах в гугъл профила от друг телефон за да намеря телефона си и ми показва, че го локализира в един блок, веднага след което запалих колата и отидох на това място, потърсих отпред пред блока, скамейки, маси, пакринг място и т.н., а като се има напредвид, че аз изобщо не съм посещавал това място преди, вероятно някой ми го е откраднал и този някой живее в този блок, в който ми показва gps-а, но аз не мога да влезна във входа и да чукам на всеки апартамен и да ги питам дали са намирали телефон.. не че някой ще ми каже и да го е взел.
      Отидох в полицията, в 12:00 през ноща, в същия ден да съобщя за телефона, дори им показах къде ми го вади gps-а. Те ми казаха, че трябва да изчакам 7 дена и тогава да подам жалба и да донеса кутията на телефона, на тази кутия имало Imei код и чрез този код ще го проследят. Прибрах се аз и веднага започнах да търся как да го намеря с този Imei код по мой си начин, но явно няма как, защото това е защитена база дани. Дори търсих из deepweb-а и пак нищо. Таа ако имате някакви идеи как да го намеря, какво да пробвам, какво да правя ще ви бъда много благодарен, защото имам силно чувство, че ченгетата никва няма да я свършат, имам предвид, че не им се занимава с изгубени, откраднати и т.н. телефони ... (телефона е Xiaomi Mi A1)
    • от pilence7707
      Телефона е sony z ,номер на модела c 6603,версията на андроид 5.1.1.  Не е мокрен,изтърван,удрян ,нито е сменяно нещо по него.От известно време,месец може би,се рестартира по време на разговор,без значение дали е входящо или изходящо обаждане,след това няма информация за последния разговор,все едно не се е състоял и батерията е на минимален заряд 12 или 14 %.Вярно ,че е старичък,на 4 г.,но работи идеално с изключение на това рестартиране.Връщах фабрични настройки няколко пъти,но ефект никакъв.Та въпроса ми е от къде може да е проблема,благодаря на всички отзовали се .

• от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни ,но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли.  Благодаря предварително. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.