Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте онзи ден ми се развали зарядната букса на телефона.Знаете ли къде мога да  нямеря такава.

Телефона е sony ericsson W302.   Мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го на сервиз да ти сменят буксата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да обидя тези колеги, които имат сервиз, но понякога е несериозно да кажеш занеси го на сервиз. Тук в нашата област няма нито един свестен сервиз. Почти всички са кожодери и не си вършат работата, както трябва, да не говорим, че сулю и пулю са си отворили сервиз, било о за телефони или компютри. Колкото и да е странно в 21в. понякога е най-добре сам да си свършиш работата или да си отремонтираш сам нещата е стига да имаш нужните инструменти и познания.Аз изгорях в един сервиз с 325лв., а уж беше всичко наред "лицензиран" , "награждаван от Майкрософт" и т.н. Както и да е към автора, ако неможеш да се справиш сам, поразпитай за качествен сервиз, който да извършва качествено ремонтите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Novakat
      Здравейте! Искам да попитам дали случайно някой не знае или не познава някой, който би могъл да оправи такъв стар тел? Носих го в най-близкия сервиз и човека каза, че му е изгорял процесора и е доста трудно да се оправи(според мен имаше предвид, че е много сръткаво да се оправи и не му се занимаваше). Или, ако би могло някак си всичко от тела да се прехвърли на друг 1:1 пак би било добре. Sony ericsson k610i е gsm-a. Бих бил много благодарен на някой, ако може да помогне! 
    • от Dark Vader
      Здрасти на всички

започвам да описвам проблема си :

преди няколко месеца баща ми взе този Vivaz. Миналия месец нещо става на екрана му, половината не работеше (по точно дясната половина на сензора на екрана не работеше). Дадох го на сервиз за да му оправят сензора, смениха го обаче незнам от къде им е хрумнало, са направили актуализация на софтуера на телефона (и са били не успешни ). От тогава телефона не се включва,  натискам копчето за включване, излиза бял екран после идва и логото на Sony Ericsson и до там. Пробнах да го актуализирам обаче стига до етапа за инсталиране и дава грешка ( с Sony Ericsson Update Service  и с по новия Sony Update Service ). Преди да го дам на сервиз нищо му нямаше освен батерията му ( всякa вечер  на зарядно, щотo не падаше от ръцете ми ).

Очаквам помоща ви
    • от didi56561
      Здравейте! 
      Имам Сони Ериксон Виваз и търся еквалайзер за него. Нямам PlayNow ,от където да мога да го дръпна безплатно.Наскоро телефонът ми беше в ремонт и са ми махнали това приложение (PlayNow) ,а вчера разбрах,че вече не го поддържат от Сони и приложението не съществува. Търсих в интернет да го дръпна ,но не намирам нищо. 
      Моля ви, ако някой може да ми прати самото приложение от неговия телефон или да ме насочите от къде да си го дръпна.  

Става дума за http://www.mobilebulgaria.com/news/view.php?id=15435 или някакъв друг подобен.
    • от Pone Art
      Проблема е следния .. когато пробвам да го включа присветкат само копчетата извибрирва веднъж и пак огасва  някой може ли да помогне ?
      Телефонът прави абсолютно като този само че по един път -
    • от OriigiinaLe
      Здравейте .. темата ми е малко тъпичка и не подходяща за което се извинявам.Търсех в всякакви сайтове, но не намерих.

Търся Sony Xperia Play на изплащане бюджета ми е до 600лв Мах. (да не е с оператори,абонаменти планове т.н.)
      Благодаря предварително !!!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.