Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Метин Шабан

избор на нов монитор

Препоръчан отговор

Моля ви предложете ми монитор от emag за 340-370 лева.Да е минимум 23 инча.Чакам Ви за да поръчам , благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

benq 24 wide rl2455hm

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според вас эаслужава ли си да дам още около 50 лева , че направих едни нови сметки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според вас эаслужава ли си да дам още около 50 лева , че направих едни нови сметки.

За какво ще се ползва предимно монитора? Ако е за игри виж предложения от soundtherapy! Ако ли не хвърли едно око на този: dell-23-8-wide-full-hd-displayport-dvi!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри и някои филми. Готов съм да дам още 50 лева , ако си заслужава . От сегашните мисля че dell-a и lg-то апак и съм чувал добри неща от другите теми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри и някои филми. Готов съм да дам още 50 лева , ако си заслужава . От сегашните мисля че dell-a и lg-то апак и съм чувал добри неща от другите теми

Нека със нищо не им отстъпва. Аз работя със по скъп НЕК и за сега съм щастлив със него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Второто предложение нa колегaтa Кондуров е нaй-изгодното кaто ценa хaрaктеристики!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно кой да взема все още се чудя , пак да кажа че мога да дам още 50 лева ( до 420 макс)

Взимaй Dell 2312hm от емaг зa 307лв. докaто не сa го изкупили. Aко ти зaявят че не е нaличен взимaй Бенкa предложен от Кондуров.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Делa който ти предложих е без конкуренция ,a нa ценa от 307лв. просто обесмисля покупкaтa нa някой от тези които си хaресaл!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Делa който ти предложих е без конкуренция ,a нa ценa от 307лв. просто обесмисля покупкaтa нa някой от тези които си хaресaл!

поръчах го благодаря , да сте живи и здрави всички които помогнахте , благодаря много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доставката пристигна но ревизията е А00 , мисля да го върна . Бихте ли ми предложили други монитори , видях този на benq за 260лева , но разполагам с по-голям бюджет (420) все пак не всеки ден се взима монитор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доставката пристигна но ревизията е А00 , мисля да го върна . Бихте ли ми предложили други монитори , видях този на benq за 260лева , но разполагам с по-голям бюджет (420) все пак не всеки ден се взима монитор .

Какво значи, че ревизията е А00, че и аз си поръчах от същата промоция за 307 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи, че ревизията е А00, че и аз си поръчах от същата промоция за 307 лева.

"С код: А00 се отбелязва ревизията му. А00 ревизията използва ШИМ,PWM(Pulse-width modulation), трептене, което трептене се води като вредно за очите и води до главоболие и така нататък. А този монитор се предлага и с ревизия А06 но нещо не го внасят и не знам защо... А06 ревизията е от класа на "Flicker Free" тоест няма PWM/ШИМ/трептене и е за предпочитане пред тези със ШИМ. А като цяло мониторите " Flicker Free, PWM Free " са за предпочитане пред тези с PWM.

http://www.tftcentra...ee_database.htm ето и датабазата на мониторите с PWM free! "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"С код: А00 се отбелязва ревизията му. А00 ревизията използва ШИМ,PWM(Pulse-width modulation), трептене, което трептене се води като вредно за очите и води до главоболие и така нататък. А този монитор се предлага и с ревизия А06 но нещо не го внасят и не знам защо... А06 ревизията е от класа на "Flicker Free" тоест няма PWM/ШИМ/трептене и е за предпочитане пред тези със ШИМ. А като цяло мониторите " Flicker Free, PWM Free " са за предпочитане пред тези с PWM.http://www.tftcentra...ee_database.htm ето и датабазата на мониторите с PWM free! "

Чак толкова ли е зле? Другите монитори от този ценови клас нямат ли трептене? А гледам, че мониторите " Flicker Free, PWM Free " са по 800-900 лева. При положение, че не разполагам с повече от 300 лева за монитор не е ли това най-доброто на пазара, което може да се вземе за тия пари? Ще го ползвам за игра на League of Legends и World of Warcraft, и за гледане на стриим и нет. Това трептене кога е повече изразено при игри или четене? Сега сам със 17" crt SyncMaster 795df, мисля че си струва упгрейда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак толкова ли е зле? Другите монитори от този ценови клас нямат ли трептене? А гледам, че мониторите " Flicker Free, PWM Free " са по 800-900 лева. При положение, че не разполагам с повече от 300 лева за монитор не е ли това най-доброто на пазара, което може да се вземе за тия пари? Ще го ползвам за игра на League of Legends и World of Warcraft, и за гледане на стриим и нет. Това трептене кога е повече изразено при игри или четене? Сега сам със 17" crt SyncMaster 795df, мисля че си струва упгрейда?

Еми на мене ми казаха да си взема този :  Монитор LED IPS Dell 23.8", Wide, Full HD, DisplayPort, DVI, Черен, P2414H (този модел бил от новите и не използвал ШИМ ) можеш и да го запазиш , не е фатално но повече ще те болят очите и тн , аз лично го пуснах за 30 мин. и не ме заболя главата но ми натежаха клепачите (може и да е било от това че ми се спи)  и направих един експеримент - пуснах камерата на телефона и насочих към екрана и се виждат едни вертикални черти , Пробвах и на монитора който ползвам от 6 години - hanns.g HW173A и няма такива черти . Мисля че не е фатално ако седиш по-малко но като гледам и ти си зарибен на ЛОЛ , така че по добре си вземи друг не всеки ден се взима монитор , после ще има с години да се ядосваш и тн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.