Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Моля ви предложете ми монитор от emag за 340-370 лева.Да е минимум 23 инча.Чакам Ви за да поръчам , благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

смятам, че този ще ти свърши перфектна работа. Този също е добър!

Редактирано от С. Кондуров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

benq 24 wide rl2455hm

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според вас эаслужава ли си да дам още около 50 лева , че направих едни нови сметки.

Редактирано от Метин Шабан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според вас эаслужава ли си да дам още около 50 лева , че направих едни нови сметки.

За какво ще се ползва предимно монитора? Ако е за игри виж предложения от soundtherapy! Ако ли не хвърли едно око на този: dell-23-8-wide-full-hd-displayport-dvi!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри и някои филми. Готов съм да дам още 50 лева , ако си заслужава . От сегашните мисля че dell-a и lg-то апак и съм чувал добри неща от другите теми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри и някои филми. Готов съм да дам още 50 лева , ако си заслужава . От сегашните мисля че dell-a и lg-то апак и съм чувал добри неща от другите теми

Нека със нищо не им отстъпва. Аз работя със по скъп НЕК и за сега съм щастлив със него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Второто предложение нa колегaтa Кондуров е нaй-изгодното кaто ценa хaрaктеристики!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно кой да взема все още се чудя , пак да кажа че мога да дам още 50 лева ( до 420 макс)

Взимaй Dell 2312hm от емaг зa 307лв. докaто не сa го изкупили. Aко ти зaявят че не е нaличен взимaй Бенкa предложен от Кондуров. Редактирано от playalistic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Делa който ти предложих е без конкуренция ,a нa ценa от 307лв. просто обесмисля покупкaтa нa някой от тези които си хaресaл!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Делa който ти предложих е без конкуренция ,a нa ценa от 307лв. просто обесмисля покупкaтa нa някой от тези които си хaресaл!

поръчах го благодаря , да сте живи и здрави всички които помогнахте , благодаря много

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доставката пристигна но ревизията е А00 , мисля да го върна . Бихте ли ми предложили други монитори , видях този на benq за 260лева , но разполагам с по-голям бюджет (420) все пак не всеки ден се взима монитор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доставката пристигна но ревизията е А00 , мисля да го върна . Бихте ли ми предложили други монитори , видях този на benq за 260лева , но разполагам с по-голям бюджет (420) все пак не всеки ден се взима монитор .

Какво значи, че ревизията е А00, че и аз си поръчах от същата промоция за 307 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво значи, че ревизията е А00, че и аз си поръчах от същата промоция за 307 лева.

"С код: А00 се отбелязва ревизията му. А00 ревизията използва ШИМ,PWM(Pulse-width modulation), трептене, което трептене се води като вредно за очите и води до главоболие и така нататък. А този монитор се предлага и с ревизия А06 но нещо не го внасят и не знам защо... А06 ревизията е от класа на "Flicker Free" тоест няма PWM/ШИМ/трептене и е за предпочитане пред тези със ШИМ. А като цяло мониторите " Flicker Free, PWM Free " са за предпочитане пред тези с PWM.

http://www.tftcentra...ee_database.htm ето и датабазата на мониторите с PWM free! "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"С код: А00 се отбелязва ревизията му. А00 ревизията използва ШИМ,PWM(Pulse-width modulation), трептене, което трептене се води като вредно за очите и води до главоболие и така нататък. А този монитор се предлага и с ревизия А06 но нещо не го внасят и не знам защо... А06 ревизията е от класа на "Flicker Free" тоест няма PWM/ШИМ/трептене и е за предпочитане пред тези със ШИМ. А като цяло мониторите " Flicker Free, PWM Free " са за предпочитане пред тези с PWM.http://www.tftcentra...ee_database.htm ето и датабазата на мониторите с PWM free! "

Чак толкова ли е зле? Другите монитори от този ценови клас нямат ли трептене? А гледам, че мониторите " Flicker Free, PWM Free " са по 800-900 лева. При положение, че не разполагам с повече от 300 лева за монитор не е ли това най-доброто на пазара, което може да се вземе за тия пари? Ще го ползвам за игра на League of Legends и World of Warcraft, и за гледане на стриим и нет. Това трептене кога е повече изразено при игри или четене? Сега сам със 17" crt SyncMaster 795df, мисля че си струва упгрейда?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак толкова ли е зле? Другите монитори от този ценови клас нямат ли трептене? А гледам, че мониторите " Flicker Free, PWM Free " са по 800-900 лева. При положение, че не разполагам с повече от 300 лева за монитор не е ли това най-доброто на пазара, което може да се вземе за тия пари? Ще го ползвам за игра на League of Legends и World of Warcraft, и за гледане на стриим и нет. Това трептене кога е повече изразено при игри или четене? Сега сам със 17" crt SyncMaster 795df, мисля че си струва упгрейда?

Еми на мене ми казаха да си взема този :  Монитор LED IPS Dell 23.8", Wide, Full HD, DisplayPort, DVI, Черен, P2414H (този модел бил от новите и не използвал ШИМ ) можеш и да го запазиш , не е фатално но повече ще те болят очите и тн , аз лично го пуснах за 30 мин. и не ме заболя главата но ми натежаха клепачите (може и да е било от това че ми се спи)  и направих един експеримент - пуснах камерата на телефона и насочих към екрана и се виждат едни вертикални черти , Пробвах и на монитора който ползвам от 6 години - hanns.g HW173A и няма такива черти . Мисля че не е фатално ако седиш по-малко но като гледам и ти си зарибен на ЛОЛ , така че по добре си вземи друг не всеки ден се взима монитор , после ще има с години да се ядосваш и тн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.