Премини към съдържанието
ST305

Магията на танца (какво умеете да играете?)

Препоръчан отговор

Споделете приятели и драги колеги какви танци знаете да играете?Какви положителни качества ви е допринесъл или всеки от от тях?Как сте чувствате и какво изпитвате?

Какво искате да научите да играете друго?P.S Тази тема има за цел да споделите с мен какво умеете като изкуство. Темата е за всеки жанр и няма за цел да подбуди танцова дискриминация. Моля коментирайте сега.... 

Аз мога да играя днб като иматьор :Д, танцувам добре попинг (електрик буги, или пластика в жаргон) хора: дунавско, и тук та ме микс с други. Друго слушам поп музика играл съм но вече не брейк като малък вече съм го позабравил а фомата да се похвърлям. Степ също малко знам от клипове на рапари итн.. вие сте драги.... ако темата не подлежи към този раздел да бъде изтрита от модератор благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй валсове, танга, фокстроти, джайв, всякакви хора и ръченици - много съм добър, направо професионалист съм ... в гледането им отстрани :line dance:!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли хора тука които танцуват, без значение дали просто за удоволствие или професионално и какви танци танцувате. Аз лично съм голям фен на popping и animation и танците са ми страст.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тренирах хип-хоп преди време, малко повече от 1 година, но се отказах защото нямах толкова време. Но в дискотеката дори и сега като пуснат някое яко парче и си денса яко. Кръмп/попинг/c-walk

Редактирано от RadoD1mov (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз танцувам попинг, c-walk, animation. Танцуването ми влияе много добре, кара ме да мисля положително да мечтая и да следвам мечтите си. Също така ми действа и много разпускащо и разтоварващо. Понякога танца идва и с не малка доза адреналин, което е много яко! 

Хайде и другите споделяйте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какви танци знаете да играете?

Подпорна колона в средата на дансинга - това мога да "играя", защото нито обичам, нито мога да танцувам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подпорна колона в средата на дансинга - това мога да "играя", защото нито обичам, нито мога да танцувам.

Хаха забавен отговор благодаря ти Ради други >>>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.