Премини към съдържанието
shizzaw

Преинсталация на Windows проблем..

Препоръчан отговор

Значи дадоха ни лаптопа Тошиба А300 да му преинсталираме Windows-a. Не беше преинсталиран от много години с Windows Виста както е купен. Така трудно качихме Windows 7 с разни хакерски вратички защото е пригоден към Виста лаптопа. Успяхме да го преинсталираме и всичко си беше точно 1/2 дена. Сега го пускам на няколко пъти и гледайте как действа нали зарежда си Windows-a, но 1 път си работи всичко по клавиатурата и мишката и тъч пада, хоп пускам го следващия път нищо не бачка от трите. Рестартираш работи, рестартираш не работи и така самия процес се повтаря 1/0/1/0/1/0... От какво може да му е проблема след като всичко направихме точно и си бачка 1/2 дена нормално и сега почна този проблем да прави.

Сега както е в бъгнато състояние беше без мишка сложих му и почна да се движи стрелката, но клаавиатурата и тъч пада нъцки...интересно !? :@

Редактирано от shizzaw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Това, че лаптопа е с Виста не означава че няма как да му сложиш Windows 7. За какви хакерси вратички говориш въобще не ми е ясно.

2. Ако на компютъра не му е правена профилактика е хубаво да се занесе на сервиз.

3. Щом половината ти хардуер отказва да работи, вероятно проблема е хардуерен. Да не би лаптопа да е изпускан или тръскан? Може да има и проблем с хард диска.

Според мен не сте наясно какво сте инсталирали и точно къде е проблема. Моя съвет който винаги давам е да се занесе при специалист и да се провери за какво става на въпрос. На тази машина спокойно може да върви Windows 7.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не преди преинсталацията си работеха тези функции. И след инсталацията си работеха 1/2 дена. Но сега нещо почна да прави проблем 1 път работи 1 път не(редува се). Сигурно може нещо драйвърите да са се омазали не знам..

==========

Последни действия сега след 2 рестарта и Shut down без проблеми всичко си бачка ..много странно :) :) кой знае след кое пускане и рестарт пак ще изкочи проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не преди преинсталацията си работеха тези функции. И след инсталацията си работеха 1/2 дена. Но сега нещо почна да прави проблем 1 път работи 1 път не(редува се). Сигурно може нещо драйвърите да са се омазали не знам..

==========

Последни действия сега след 2 рестарта и Shut down без проблеми всичко си бачка ..много странно :) :) кой знае след кое пускане и рестарт пак ще изкочи проблема.

Откъде са сваляни и инсталирани драйверите. Ако проблема е от тях съответния хардуер няма да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е в "хакерските вратички".... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е в "хакерските вратички".... :)

Именно тук е проблема. Не се знае какво е копието на ОС. Намират се какви ли не пипани версии по тракерите с всевъзможен зловреден софтуер.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно тук е проблема. Не се знае какво е копието на ОС. Намират се какви ли не пипани версии по тракерите с всевъзможен зловреден софтуер.

Виж за това нещо не се сетих. Може и Windows 7 да е бъгав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

драйвърите са си от сайта на toshiba, а windows си работи добре щото имам тук още една toshiba a300 и със същият windows си бачка перфектно..

Последните 4/5 включвания проблемният лаптоп си работи нормално, но докога ли.. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.