Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, отново :) Преди около 2 седмици бях пуснал отново тема за таблет, но с изисквания за по-голям дисплей.

Но както и да е , доверих се и взех препоръчваният Асус направих компромис с големината на дисплея , но за по-нататък ще видим друг. 

Сега се нуждая от съвет при избора на същия Асус и Самсунга .Таблета няма да бъде за мен ,ще бъде за един приятел(тираджия) и съответно ще се ползва най-вече като GPS.

Заслужава ли си малката разлика в цената за Galaxy-то , оправдана ли е или е само заради името.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заслужава ли си малката разлика в цената за Galaxy-то , оправдана ли е или е само заради името.

Не особено. Асуса изглежда достатъчно добър за парите си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за Асус/а, слага му една навигация иГО и таблета заспива.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой, друг да изкаже мнение защо и с какво е по-добър Асус-а?

и като технически параметри с кое е по-добър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung-ът е достатъчно мощен като хардуер, и дисплеят му е по-добър от този на Asus-а (проверено от мен в магазина ;) ).

Спокойно можеш да му вземеш и Tab 2, също ще върши работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, отново :) Преди около 2 седмици бях пуснал отново тема за таблет, но с изисквания за по-голям дисплей.Но както и да е , доверих се и взех препоръчваният Асус направих компромис с големината на дисплея , но за по-нататък ще видим друг. Сега се нуждая от съвет при избора на същия Асус и Самсунга .Таблета няма да бъде за мен ,ще бъде за един приятел(тираджия) и съответно ще се ползва най-вече като GPS.Заслужава ли си малката разлика в цената за Galaxy-то , оправдана ли е или е само заради името.Благодаря.

Аз съм притежател на Tab 2. Избери си таблет с по-горна версия на Андроид. И двата имат подобни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм притежател на Tab 2. Избери си таблет с по-горна версия на Андроид. И двата имат подобни проблеми.

Извинявай, но не те разбрах какви точно проблеми ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, но не те разбрах какви точно проблеми ?

Просто таблета не е като лаптоп, има си и положителни страни, но повечето са отрицателни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто таблета не е като лаптоп, има си и положителни страни, но повечето са отрицателни.

Да,абсолютно съм съгласен с теб , но както писах ще се ползва в камион и 90% от времето ще бъде използван като GSP. По-удобно е да го закрепиш в кабината отколкото да "изтапанчиш" един лап топ да се чудиш как да го застоиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,абсолютно съм съгласен с теб , но както писах ще се ползва в камион и 90% от времето ще бъде използван като GSP. По-удобно е да го закрепиш в кабината отколкото да "изтапанчиш" един лап топ да се чудиш как да го застоиш.

Да един 7" таблет с GPS е идеалното решение за теб, аз бих ти препоръчал NAVIGON, но има толкова навигаций, въпроса е да има по-нова карта. А за таблета-Asus Memo е добър избор, следя го от август месец, в началото имаше проблеми. Но сега чета само хубави неща. Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.