Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,около празниците съм планирал да си купя компютър за около 1000 лв. Машината ще бъде използвана основно за игри.Имам си периферия ,а с цел намаляване на цената хард диска може да бъде 320 или 500 гб. Ще съм  благодарен на предложенията ви.

Мерси предварително  :).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK B85M LGA1150

I5-4440 /3.1G/6MB/BOX/LGA1150

4GB DDR3 1600 A-DATA

SAPPHIRE R9 270 2G GD5 OC VER

PSU CM GX 450W APFC

Количка

+

Хард диск Toshiba 500GB, 7200 об./мин, 32MB, SATA 3.0

Кутия Floston ATX, Midi Tower, без захранващ блок, Черна, EXCORDO

Като кутията и хард диска са с безплатна доставка!

Обща стойност: 1017.26 лв. с ДДС -  в момента има някакви промоции в ем*г но не знам дали може да се комбинират с харда и кутията за да ти излезе по евтино. Но са си с намаление в момента!

В момента бюджета не позволява повече от 4GB RAM. Винаги по късно може да се добави втора плочка от 4GB.

П.П. Кутията идва без вентилатори а за оптимален въздушен поток ще ти трябвт два - eдин отпред вкарващ и eдин отзад изкарващ. - CM 120MM CASE FAN/ SLEEVE - 5.82 лв. Добавил съм ги в количката.

ПП: Течманяка е предложил добра AMD базирана машина но ако игрите са на първо място INTEL бие. Просто това го написах информативно а не с друга цел. :-)

Редактирано от терминатор (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,ще съм благодарен ако ми изкажете мнението си за следната конфигурация

http://nikem-bg.net/cart/46268p1r47370p1r46717p1r48235p1r50324p1r49615p1r48707p1rf.html 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още колко теми смяташ да отваряш? - Нова конфигурация. Моля без оправдания защото лично аз съм сигурен че имаш поне 10-15 или повече клонингови акаунта в които писахме доста строго. А колегата onogondur ти разкри доста темички с тези акаунти! Само не отричай...!

Редактирано от терминатор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редактирано поради коментар №2

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,ще съм благодарен ако ми изкажете мнението си за следната конфигурация

Темата ви се добавя към предишната!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
swifty96

На тебе харесва ли ти това което си избрал ? Ако ти харесва си го купи и проблема е решен. За всяка една част от твоя избор  е писано във форума и в интернет като цяло така че  не очаквай някой да ти събере компютъра чудо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.