Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

emancipaciq

Питане за LED телевизор

Препоръчан отговор

Здравейте, имам едно питане относно пускането на филми на LED телевизор. Как според вас е по-добре, да се пускат от компютър чрез HDMI кабел или да се качи филма на USB флашка и да се ръгне в телевизора? Смисъл как ще върви филма по-добре, ще има ли разлика в качеството и т.н? Видео картата на компютъра ми е Palit GTX 460, телевизора е Samsung UE-40F6400 Може би въпроса ми е малко странен но искам да си спестя постоянно да качвам филми на флашката ако е по-добре да ги пускам от компютъра и без това тя е 16 гб и по-големи филми няма как да кача :) Благодаря предварително за отговорите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия и безкромпромисен вариант е и си остава PC>HDMI>TV!  Що се отнася до качеството важи същото ( може да се извади по-добро качество като се ,,манипулира,,самия плеър от PC-то -стига да е правилния и да знаете как ;) )

Да не говорим,че чрез вградения плеър на TV ще имате проблеми с възпроизвеждането на някои файлове и субтитрите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.