Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам едно питане относно пускането на филми на LED телевизор. Как според вас е по-добре, да се пускат от компютър чрез HDMI кабел или да се качи филма на USB флашка и да се ръгне в телевизора? Смисъл как ще върви филма по-добре, ще има ли разлика в качеството и т.н? Видео картата на компютъра ми е Palit GTX 460, телевизора е Samsung UE-40F6400 Може би въпроса ми е малко странен но искам да си спестя постоянно да качвам филми на флашката ако е по-добре да ги пускам от компютъра и без това тя е 16 гб и по-големи филми няма как да кача :) Благодаря предварително за отговорите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия и безкромпромисен вариант е и си остава PC>HDMI>TV!  Що се отнася до качеството важи същото ( може да се извади по-добро качество като се ,,манипулира,,самия плеър от PC-то -стига да е правилния и да знаете как ;) )

Да не говорим,че чрез вградения плеър на TV ще имате проблеми с възпроизвеждането на някои файлове и субтитрите :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.