Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам следния проблем- опитвам да се свържа с един номер, но когато звънна от отсрещната страна се чува само шум и връзката се разпада. След около час пак опитах, при което се чу един сигнал и пак се разпадна. Веднага след това пробвах да звънна от друг телефон и се получи. От какво може да се получава това? Има ли възможност да са ме блокирали? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестарт на апарата първо.

Второ като си на друго местоположение, различно от това, където ти е разпаднал разговора два пъти има ли го този проблем?

Какъв е апарата?

Кой е оператора?

Със сигурност не са те блокирали, спокойно.

Получава се напоследък все по-често - въпроса е технически и комплексен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестарт на апарата първо.

Второ като си на друго местоположение, различно от това, където ти е разпаднал разговора два пъти има ли го този проблем?

Какъв е апарата?

Кой е оператора?

Със сигурност не са те блокирали, спокойно.

Получава се напоследък все по-често - въпроса е технически и комплексен.

Рестартирах си телефона, но нямаше промяна. Моят телефон е Sony Xperia arc S и съм на Глобул, а човекът, с който се опитвам дa се свържа е на Bob. Не знам къде е проблемът- в моят или неговият телефон..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирах си телефона, но нямаше промяна. Моят телефон е Sony Xperia arc S и съм на Глобул, а човекът, с който се опитвам дa се свържа е на Bob. Не знам къде е проблемът- в моят или неговият телефон..

Не, споко.

Рестарта на апарата се прави превантивно винаги като първа стъпка.

Пробвай от друго място да го набереш, а и той като е на друго място пак пробвайте.

Всъщност ти с него имаш ли изобщо направено обаждане?

пп. На 70% проблема е в Глобул - мрежата и клетката.

Бих се учудил, ако беше казал друг оператор, макар и при Виваком напоследък да го прави чат-пат този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, споко.

Рестарта на апарата се прави превантивно винаги като първа стъпка.

Пробвай от друго място да го набереш, а и той като е на друго място пак пробвайте.

Всъщност ти с него имаш ли изобщо направено обаждане?

пп. На 70% проблема е в Глобул - мрежата и клетката.

Бих се учудил, ако беше казал друг оператор, макар и при Виваком напоследък да го прави чат-пат този проблем.

Говорили сме друг път-да, за първи път ми се случва така, но се притеснявам , защото звъня на други номера и нямм проблем.. само с неговият ..странно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.