Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Какво трябва да си купя за да мога да гледам цифрова ефирна телевизия на лаптопа?

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казваш какъв е лаптопа, нито с каква операционна система си, нито с какъв бюджет разполагаш...За това отговора е - Цифров TV модул...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казваш какъв е лаптопа, нито с каква операционна система си, нито с какъв бюджет разполагаш...За това отговора е - Цифров TV модул...

Извинявай, ме мислих, че има значение. BENQ 10" Уиндоус ХР.

Чул съм, че някакви антенки имало с вграден тунер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Какво трябва да си купя за да мога да гледам цифрова ефирна телевизия на лаптопа?

Благодаря.

По тая тема не можах да намеря удовлетворителен отговор ! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки USB DVB-T тунер ще ти свърши работа. Гледай само да поддържа MPEG4, защото в България цифровата ефирна телевизия се излъчва по този стандарт, а някои от тунерите поддържат само MPEG2, който е несъвместим.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки USB DVB-T тунер ще ти свърши работа. Гледай само да поддържа MPEG4, защото в България цифровата ефирна телевизия се излъчва по този стандарт, а някои от тунерите поддържат само MPEG2, който е несъвместим.

Благодаря много ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен с лаптопа в магазина и тествай на място, ако е онлайн се разбери с търговеца да ти изпрати няколко модела.От известно време Еконт предлагат тази екстра взимаш и плащаш само това което ти върши работа останалото се връща при търговеца.

И аз се бях засилил да купувам но се отказах защото в центъра на Бургас в голяма технобакалия хванах единствено българия он еър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, ме мислих, че има значение. BENQ 10" Уиндоус ХР.

Чул съм, че някакви антенки имало с вграден тунер.

1. Има значение.

2. Е, това вче е прекалено.... антенки с вграден тунер?

3. Задоволителен отговор ще намериш, ако търсиш! Примерно по ключова фраза "проблем с тунер" или подобни. Минаваш през (пролеми с...) драйвери, хардуер, софтуер, RAM, поддръжка... и т.н. (като начало де, бедна ти е фантазията) :no-no:

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Има значение.

2. Е, това вче е прекалено.... антенки с вграден тунер?

3. Задоволителен отговор ще намериш, ако търсиш! Примерно по ключова фраза "проблем с тунер" или подобни. Минаваш през (пролеми с...) драйвери, хардуер, софтуер, RAM, поддръжка... и т.н. (като начало де, бедна ти е фантазията) :no-no:

Успех!

Ми тя, ако не ми е бедна фантазията няма да питам ! ;)

Компютрите не са моята стихия. Просто искам като си седна на терасата на вилата да не вадя големия кинескопи кабелите на Булкатком, а с лаптопчето да си изгледам новините или някое филмче !

Благодаря все пак за отделеното внимание !!!

Един съвет от мен с лаптопа в магазина и тествай на място, ако е онлайн се разбери с търговеца да ти изпрати няколко модела.От известно време Еконт предлагат тази екстра взимаш и плащаш само това което ти върши работа останалото се връща при търговеца.

И аз се бях засилил да купувам но се отказах защото в центъра на Бургас в голяма технобакалия хванах единствено българия он еър.

ОК Там където мисля да го ползвам съседа хваща с ТВ цифров тунер всички ефирни. Мисля, че и аз ще хващам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ли ще се изобразява на тия 10" :) Нали не смяташ тая флашка да е по качествена от вградения в ТВ тунер и може би външна антена ;) кой знае дали ще хванеш нещо , освен ако не си във двора на ретранслатора  :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ли ще се изобразява на тия 10" :) Нали не смяташ тая флашка да е по качествена от вградения в ТВ тунер и може би външна антена ;) кой знае дали ще хванеш нещо , освен ако не си във двора на ретранслатора  :D

Това не беше отговор на въпроса ми, а обикновенна бъзикня !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив , предпазвам те от напразно похарчени пари + малкия дисплей - но предполагам че си добре със зрението , щом до сега работиш с него :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив , предпазвам те от напразно похарчени пари + малкия дисплей - но предполагам че си добре със зрението , щомs до сега работиш с него :D

Е, за 25-30 лева бълха ме ухапала! ;)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.