Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

inwader

Телевизия на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте!

Какво трябва да си купя за да мога да гледам цифрова ефирна телевизия на лаптопа?

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казваш какъв е лаптопа, нито с каква операционна система си, нито с какъв бюджет разполагаш...За това отговора е - Цифров TV модул...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казваш какъв е лаптопа, нито с каква операционна система си, нито с какъв бюджет разполагаш...За това отговора е - Цифров TV модул...

Извинявай, ме мислих, че има значение. BENQ 10" Уиндоус ХР.

Чул съм, че някакви антенки имало с вграден тунер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Какво трябва да си купя за да мога да гледам цифрова ефирна телевизия на лаптопа?

Благодаря.

По тая тема не можах да намеря удовлетворителен отговор ! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки USB DVB-T тунер ще ти свърши работа. Гледай само да поддържа MPEG4, защото в България цифровата ефирна телевизия се излъчва по този стандарт, а някои от тунерите поддържат само MPEG2, който е несъвместим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки USB DVB-T тунер ще ти свърши работа. Гледай само да поддържа MPEG4, защото в България цифровата ефирна телевизия се излъчва по този стандарт, а някои от тунерите поддържат само MPEG2, който е несъвместим.

Благодаря много ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един съвет от мен с лаптопа в магазина и тествай на място, ако е онлайн се разбери с търговеца да ти изпрати няколко модела.От известно време Еконт предлагат тази екстра взимаш и плащаш само това което ти върши работа останалото се връща при търговеца.

И аз се бях засилил да купувам но се отказах защото в центъра на Бургас в голяма технобакалия хванах единствено българия он еър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, ме мислих, че има значение. BENQ 10" Уиндоус ХР.

Чул съм, че някакви антенки имало с вграден тунер.

1. Има значение.

2. Е, това вче е прекалено.... антенки с вграден тунер?

3. Задоволителен отговор ще намериш, ако търсиш! Примерно по ключова фраза "проблем с тунер" или подобни. Минаваш през (пролеми с...) драйвери, хардуер, софтуер, RAM, поддръжка... и т.н. (като начало де, бедна ти е фантазията) :no-no:

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Има значение.

2. Е, това вче е прекалено.... антенки с вграден тунер?

3. Задоволителен отговор ще намериш, ако търсиш! Примерно по ключова фраза "проблем с тунер" или подобни. Минаваш през (пролеми с...) драйвери, хардуер, софтуер, RAM, поддръжка... и т.н. (като начало де, бедна ти е фантазията) :no-no:

Успех!

Ми тя, ако не ми е бедна фантазията няма да питам ! ;)

Компютрите не са моята стихия. Просто искам като си седна на терасата на вилата да не вадя големия кинескопи кабелите на Булкатком, а с лаптопчето да си изгледам новините или някое филмче !

Благодаря все пак за отделеното внимание !!!

Един съвет от мен с лаптопа в магазина и тествай на място, ако е онлайн се разбери с търговеца да ти изпрати няколко модела.От известно време Еконт предлагат тази екстра взимаш и плащаш само това което ти върши работа останалото се връща при търговеца.

И аз се бях засилил да купувам но се отказах защото в центъра на Бургас в голяма технобакалия хванах единствено българия он еър.

ОК Там където мисля да го ползвам съседа хваща с ТВ цифров тунер всички ефирни. Мисля, че и аз ще хващам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ли ще се изобразява на тия 10" :) Нали не смяташ тая флашка да е по качествена от вградения в ТВ тунер и може би външна антена ;) кой знае дали ще хванеш нещо , освен ако не си във двора на ретранслатора  :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ли ще се изобразява на тия 10" :) Нали не смяташ тая флашка да е по качествена от вградения в ТВ тунер и може би външна антена ;) кой знае дали ще хванеш нещо , освен ако не си във двора на ретранслатора  :D

Това не беше отговор на въпроса ми, а обикновенна бъзикня !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив , предпазвам те от напразно похарчени пари + малкия дисплей - но предполагам че си добре със зрението , щом до сега работиш с него :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив , предпазвам те от напразно похарчени пари + малкия дисплей - но предполагам че си добре със зрението , щомs до сега работиш с него :D

Е, за 25-30 лева бълха ме ухапала! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.