Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Бюджет?

Линкът ти отваря emag...Намек?

Редактирано от Bandle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Asus 250 GD5 (65W) - 153 лв.MSI 7750 GD5 (55W) - 149 лв.250 VS 7750пс. Най-изгодна е PowerColor HD7790 1GB GDDR5 OC (V2) за 193 лв. но я няма в Емаг а и старото FSP ме притеснява... Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте,та искам да си сглобя някаква машинка,с която да мога да подкарам абсолютно всички игри в момента с бюджет около 1600 лева и също така имам въпрос,та вчера намерих този испански сайт от един приятел https://www.pccomponentes.com/sistemas-operativos и забелязвам,че дори видеокартите са нормални цени,както знаете в момента заради копачите цените на видео картите се е покачила драстично,та имате ли някакви мнения?Води се,че са чисто нови,но според вас дали има някакъв шанс да имат проблеми или случайно да ме измамят? Също така разполагам с монитор,имам и хард диск но е само 400 гб,което мисля,че не е достатъчно така че не смятам да го използвам.Благодаря предварително!

• от Little Джигит
      Здравейте! Нов съм в сайта. Приятно ми е, Александър! Знам че има много изписани постове на тема "проблеми с видео карта" и т.н., но не намерих случай подобен на моя. Проблемът е следният - когато поставя видео картата в слота (видео картата е nvidia geforce 8500gt 256mb 128-bit) и сложа VGA кабелът, пускам компютъра всичко, тръгва, но почват да излизат цветни пикселчета, инсталирам драйверите, рестартирам компютъра и пак същият проблем. Надявам се разбрах те, какво имам предвид. Някви идеи защо става така?
    • от loranst looa
      Здравейте искам да попитам на тази карта  nVIDIA GeForce 8800 GTX какъв тип игри могат да вървят и актуални заглавия от последните няколко години могат ли да бъдат подкарани на нея. Благодаря
    • от CarToFa
      Здравейте ,скоро си купих компютър ,който е на 4 5 години .Смених му видео картата ,защото старата не тръгваше с Asus  Nvidia Gt730 4GB втора ръка и друга забележка ,че хардиск ми издава шум постоянно.Проблема ми е като играя и по някое време екрана ми замръзва и може след малко да отбие или не отбива а трябва да го рестартирам ,някой път ми се променя и резолюция и в настройки ми няма оптималната която е 1440 х на нещо си . Компютър е с 4 рам ДДР3 и процесос Интел Пентиум 3.0 гигахерца двуядрен .Гледам съм температура ,но си седят по на 40 градуса някъде.
      Ще бъда благодарен ако помогнете .Ако трябва още информация пишете.
      Благодаря предварително.
    • от axeloi12
      http://rmania.net/workstations-dell--precision-t5400-eight-cores-2x-quad-core-xeon-e5405-16gb-ram-quadro-3050.html
       тва ми е компа  искам да попитам ще стане ли да и сложа EVGA Geforce GTX 1070 8 GB  или поне 1060ти ?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.