Премини към съдържанието
KOCKAR

Нужна ли беше мисията в Ирак?

Препоръчан отговор

10 Години от атаката срещу база Индия в Ирак. : Поклон пред паметта на загиналите момчета . Нека това скръбно събитие послужи като пример за назидание на политическите мърши, които ги изпратиха в чуждата страна на гибел. Не е вярно, че коалицията на американските мекерета е донесла мир и благоденствие в Ирак, защото жертвите само сред мирното иракско население са около 200 000 души, разрушена инфраструктура и икономика, разграбени паметници на културата с хилядолетна история, разпалена междуетническа и религиозна нетърпимост, която след позорното напускане на янките пламна с пълна сила и нови жертви. Там трайно се настаниха Ал-Кайда и разпалиха терора в региона. Къде са оръжията за масово поразяване, които бяха мотива за започване на войната ? Кръвта по ръцете на натовските войници не е демокрация, а ДЕМОНОКРАЦИЯ. Семейство Храстови /Буш/, пудела му Тони Блеър и другите псета около тях, заедно с юдо-масонската мърша Соломон Псето, трябва да бъдат изправени пред международния трибунал в Хага за престъпления срещу човечеството, както направиха с Милошевич и Младич. Мирисът на петрол и газ ги влудяваше, затова подеха и войната срещу Либия, подготвят такава за Сирия и Иран..... И там ли ще трябва да пращаме момчетата ни, за да гинат за чужди интереси !? Политиците ни превърнаха българската армия от страж на мира и независимостта на България, в експедиционен корпус за мокри поръчки на янките. Време е да се вслушат в гласът на разума и да изтеглят воинските ни подразделения от Афганистан, защото и там нямаме работа, а трием посрани американски задници.Личен свидетел съм бил в Ирак , никакво оборудване , за атентата ранените са много на брой . Сега не на всеки му пука след 10 години за това но е факт!. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10 Години от атаката срещу база Индия в Ирак. : Поклон пред паметта на загиналите момчета . Нека това скръбно събитие послужи като пример за назидание на политическите мърши, които ги изпратиха в чуждата страна на гибел. Не е вярно, че коалицията на американските мекерета е донесла мир и благоденствие в Ирак, защото жертвите само сред мирното иракско население са около 200 000 души, разрушена инфраструктура и икономика, разграбени паметници на културата с хилядолетна история, разпалена междуетническа и религиозна нетърпимост, която след позорното напускане на янките пламна с пълна сила и нови жертви. Там трайно се настаниха Ал-Кайда и разпалиха терора в региона. Къде са оръжията за масово поразяване, които бяха мотива за започване на войната ? Кръвта по ръцете на натовските войници не е демокрация, а ДЕМОНОКРАЦИЯ. Семейство Храстови /Буш/, пудела му Тони Блеър и другите псета около тях, заедно с юдо-масонската мърша Соломон Псето, трябва да бъдат изправени пред международния трибунал в Хага за престъпления срещу човечеството, както направиха с Милошевич и Младич. Мирисът на петрол и газ ги влудяваше, затова подеха и войната срещу Либия, подготвят такава за Сирия и Иран..... И там ли ще трябва да пращаме момчетата ни, за да гинат за чужди интереси !? Политиците ни превърнаха българската армия от страж на мира и независимостта на България, в експедиционен корпус за мокри поръчки на янките. Време е да се вслушат в гласът на разума и да изтеглят воинските ни подразделения от Афганистан, защото и там нямаме работа, а трием посрани американски задници.Личен свидетел съм бил в Ирак , никакво оборудване , за атентата ранените са много на брой . Сега не на всеки му пука след 10 години за това но е факт!. 

Всички знаем защо Америка нападна  Ирак и разбира се знаем защо Българските войници умряха там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В темата няма никаква новина и поради това я местя в раздел Политика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито една война не е нужна !
Мисията в Ирак на български граждани, беше пълна безсмислица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито една война не е нужна !

Мисията в Ирак на български граждани, беше пълна безсмислица.

Войните,които води САЩ са нужни за тяхната икономика...жертвите са просто статистика

Българските комадоси не бяха въвлечни насила във войната,а доброволно и се записаха..за пари

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Войните,които води САЩ са нужни за тяхната икономика...жертвите са просто статистика

Българските комадоси не бяха въвлечни насила във войната,а доброволно и се записаха..за пари

Да, много важно уточнение.

Какво ли щеше да стане с тяхната икономика, ако нямаше войни ?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ли щеше да стане с тяхната икономика, ако нямаше войни ?!

По-зле и от България.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-зле и от България.

Предполагам , че ако не беше участието на България в тази мисия армията ни нямаше да ни бъде включена в НАТО и да се забавим с влизането в Европейският съюз. Благодарение на хората които са отишли за пари както казваш ти са мислили по за напред... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисията не донесе полза на България, само показа некадърността на нашите военни. Полза имаше само за тогавашната тройна коалиция начело с Крадлив дядо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да- беше нужна. Защо беше нужна не знам. Знам само, че има последствие а всяко последствие си има причина. Някой има нужда от последствие и за това си намери причина. Ама тая причина имаше грубо последствие.

Всичко се смята по формулата - За едни нещастие е за други щастие . :D В много случаи, ако се намеси трето лице остава на сухо. Ама това е друга формула.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисията не донесе полза на България, само показа некадърността на нашите военни. Полза имаше само за тогавашната тройна коалиция начело с Крадлив дядо.

а ти какво разбираш под некадърни военни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ти какво разбираш под некадърни военни

Че имаше некадърни военни имаше , а какво разбирам под тях ли? Хора които са отишли да се доказват и скатават , а не да си вършат работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да- беше нужна. Защо беше нужна не знам. Знам само, че има последствие а всяко последствие си има причина. Някой има нужда от последствие и за това си намери причина. Ама тая причина имаше грубо последствие.

Всичко се смята по формулата - За едни нещастие е за други щастие . :D В много случаи, ако се намеси трето лице остава на сухо. Ама това е друга формула.

Да и аз мисля че беше нужна  но според мен тази мисия на никой военен не е донесла щастие , а кошмари но, според мен, истинският проблем не беше в липсата на цялата информация: все пак си признаха, че са разглобили картечницата в очакване на следващия наряд. Само за това трябваше да има оставки на шефа на Ген-щаба и военния министър! Ама какво: преместиха си го в другия крачол! Както винаги впрочем.:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.