Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден имам няколко въпроса за тази карта защото ми я предлагат на добра цена и ако си заслужава ще я взема .

1.В сайта на GeForce пише че изисква минимум 550 вата захранване а моето е 500 вата комплект с кутията CM K280 W/ELITE 500W та въпроса ми е ще мога ли да я захранвам .

2.Картата иска Two 6-pins аз имам само един 6-pin може ли да се реши този проблем ?

3Последен но не и по важност GTX470 по добра ли е от GTX650ti ?

Благодаря за помоща предварително !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си хардуера, за да видим дали ще може да я поддържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден имам няколко въпроса за тази карта защото ми я предлагат на добра цена и ако си заслужава ще я взема .

1.В сайта на GeForce пише че изисква минимум 550 вата захранване а моето е 500 вата комплект с кутията CM K280 W/ELITE 500W та въпроса ми е ще мога ли да я захранвам .

2.Картата иска Two 6-pins аз имам само един 6-pin може ли да се реши този проблем ?

3Последен но не и по важност GTX470 по добра ли е от GTX650ti ?

1. Не е проблем захранването, трябва да издържи.

2. Съмнява ме, най-малкото защото няма да можеш да захраниш картата както трябва.

3. Труден въпрос, едва ли ще са равностойни в различните приложения. Някъде дават 470 по-производителна, на друго място 650Ti. Имай предвид обаче че 470 е доста по-лакома.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последен но не и по важност GTX470 по добра ли е от GTX650ti ?

Колегата techmaniac е прав, че разликите между едната и другата видеокарта са големи, в зависимост от производителя .http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=1446&gid2=375&compare=geforce-gtx-650-ti-evga-ssc-1gb-edition-vs-geforce-gtx-470 - Ето ти линк, където съм съпоставил версиите , които според сайта , дават най-близки резултати.

Редактирано от keba (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Не е проблем захранването, трябва да издържи.

2. Съмнява ме, най-малкото защото няма да можеш да захраниш картата както трябва.

3. Труден въпрос, едва ли ще са равностойни в различните приложения. Някъде дават 470 по-производителна, на друго място 650Ti. Имай предвид обаче че 470 е доста по-лакома.

Ами щом казвате че няма да мога да храня картата няма да я взимам благодаря много за помоща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако захранването не е куча марка, спокойно ще я "храниш" картата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.