Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Onyourgrave

с какво мога да ъпгрейдвам дъно 775i915p - sata 2

Препоръчан отговор

В момента съм с процесор Intel pentium 3.20 ghz 4 cpu  и 1 гб рам искам да попитам колко гб рам мога да сложа ?  Искам повече рам понеже мисля,че това е доста малко.. иначе видеото ми е radeon x700 256mb  и него мисля да го сменявам,но не сега понеже ми вървят добре игрите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво стана с Рам памет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво стана с Рам памет?

С рам паметта се разбрахме. Аз го помолих да пусне друга тема колега. Иска да си прави Upgrade на компютъра. Ако нещо съм объркал извинявам се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С рам паметта се разбрахме. Аз го помолих да пусне друга тема колега. Иска да си прави Upgrade на компютъра. Ако нещо съм объркал извинявам се.

Ми не, защото в тази тема пак говори за RAM, единствено споменава, че няма да сменя видеото, защото игрите вървяли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.