Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги :)Колебая се между следните телефони - Samsung Galaxy Grand Duos I9082 / Prestigio MultiPhone 5044 DUO / Allview Dual-Sim P5 Qmax.Кой спред вас е най - добрият избор и защо?Също така съм отворен и към други предложения, стига да ми влизат в бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 40 лв. отгоре не са проблем: LG Nexus 4 8GB E960

Колега, шегуваш ли се? 8 ГБ без слот за карта са крайно недостатъчни... Аз съм за HTC Desire 500 Dual SIM. Редактирано от Twingo™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престижо 5044 е най-добрия от всичките :) Дисплей-а е много-добър и процесора е на ниво. Добър телефон за парите си :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, шегуваш ли се? 8 ГБ без слот за карта са крайно недостатъчни... Аз съм за HTC Desire 500 Dual SIM.

Чак крайно не е.. зависи как и за какво се ползва телефона. На мен например ми стигат. Да, не е много, при положение, че разполагаемото място ще е и по-малко от това, но все пак Nexus 4 за 490 лв.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас за HTC Desire 500 ... имах възможност да си поиграя ... страхотна машинка ... алтернативен вариант е Samsung Galaxy SII Plus ... 

Редактирано от s_rox9 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.