Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ivan Stoikov

Не мога да се оправя с драйверите на Hp 1206su

Препоръчан отговор

Здравейте,днес реших да си преинсталирам лаптопа защото започна да прави много проблеми забиваше постоянно,на клипове забиваше и т.н.С помощ от една друга тема успях да си го преинсталирам сам(за първи път преинсталирам комп и мисля че успях).Но имам проблем с драйверите не мога да ги инсталирам лаптопа ми е Hp pavilion g6 1206 su,свалих си всички драйвери от тук http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=4063&lc=en&cc=us&dlc=en&sw_lang=&product=5180534 но успях само да инсталирам дриверите за блутуут и за звук и тъч пада.Ако може  някой да ми помогне ще му бъда много благодарен че вече 5 часа се опитвам и не мога и не мога

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си могъл да инсталираш другите драйвери? Дава ли ти някаква грешка? С каква ОС си? Давало ли е грешка при преинсталирането?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не си могъл да инсталираш другите драйвери? Дава ли ти някаква грешка? С каква ОС си? Давало ли е грешка при преинсталирането?

С windows 7 ultimate x64 съм,при инсталирането нямах никакви проблеми всичко беше наред,инсталирах всички дривери и ме пита при повечето дали искам да ги заместя файловете защото ги има.Първият път дадох НЕ и спря инсталирането,след това опитах отново и като ме питаше дадох да замести и така се инсталираха,в повечето случай ме питаше това и давах Да замести може и тук да ми е грешката,но ако дам Не и спира.Единственото което стана както съм написал по горе е блутут тъч пада и звук,реших да пробвам игрите на windowsa и ми изписва че нямам драйвери и може по бавно да работят игрите ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С windows 7 ultimate x64 съм,при инсталирането нямах никакви проблеми всичко беше наред,инсталирах всички дривери и ме пита при повечето дали искам да ги заместя файловете защото ги има.Първият път дадох НЕ и спря инсталирането,след това опитах отново и като ме питаше дадох да замести и така се инсталираха,в повечето случай ме питаше това и давах Да замести може и тук да ми е грешката,но ако дам Не и спира.Единственото което стана както съм написал по горе е блутут тъч пада и звук,реших да пробвам игрите на windowsa и ми изписва че нямам драйвери и може по бавно да работят игрите ..

Сега в Device Manager има ли непознат хардуер или жълт "!" знак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Емокостов за оказаната помощ,грешката е била в мен просто когато съм ги инсталирал драйверите не съм ги слагал в отделна папка а само в една,и така всички драйвери са били в една и така само съм ги замествал и няма как да работят.Както казват хората "Човек се учи докато е жив".До сега си носех лаптопа  на сервиз да го преинсталират,защото си мислех че е нещо много сложно а то се оказа че не е.Извинявам се много че оспамих форума,а не проверих първо в търсачката,моля някой модератор да изтрие темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.