Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , търся си нова видео карта . Няма никакво значение от марката . До 150 ЛВ . 

Засега съм си харесал ето тази , но питам вас дали е хубава и дали си заслужават парите  http://www.emag.bg/video-karta-sapphire-amd-radeon-hd7750-1024mb-gddr3-128bit-dvi-hdmi-pci-e-11202-14-20g/pd/ES72NBBBM/ . Дъното ми е ASROCK G41M-GS3 LGA 775

В момента съм с NVIDIA GTX 8800  

Коя е по добра , сегашната или тази към линка която е ?! :)  :)  :)  :)

Редактирано от p3ekan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , търся си нова видео карта . Няма никакво значение от марката . До 150 ЛВ . 

Засега съм си харесал ето тази , но питам вас дали е хубава и дали си заслужават парите  http://www.emag.bg/?utm_source=megaboard-kaldata&utm_medium=cpc&utm_campaign=eMAGia-kaldata  . Дъното ми е ASROCK G41M-GS3 LGA 775

В момента съм с NVIDIA GTX 8800  

Коя е по добра , сегашната или тази към линка която е ?! :)  :)  :)  :)

Линка нищо конкретно не показва. 

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка нищо конкретно не показва.

http://www.emag.bg/video-karta-sapphire-amd-radeon-hd7750-1024mb-gddr3-128bit-dvi-hdmi-pci-e-11202-14-20g/pd/ES72NBBBM/

Линка нищо не показва , кажете си процеосра и захранването!

Процесора е 

http://ark.intel.com/products/36547/intel-core2-quad-processor-q8200-4m-cache-2_33-ghz-1333-mhz-fsb

Захранването е 

650 Вата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=797&gid2=26&compare=radeon-hd-7750-1gb-gddr5-vs-geforce-8800-gtx-768mb -Линк за сравнение между двете видеокарти, където се вижда , че новата видеокарта е по-добра. Захранването , също става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Варианта с DDR3 е лош избор. За 150 лв. може и по-добрия вариант.Asus 250 GD5 (65W) - 153 лв.MSI 7750 GD5 (55W) - 149 лв.250 VS 7750

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цък Тази карта е много добро решение имаш 192 битова шина + 1 гигабайт ддр5 памет също така картатa се равнява с GTX 650ti 2gb

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цък Тази карта е много добро решение имаш 192 битова шина + 1 гигабайт ддр5 памет също така картатa се равнява с GTX 650ti 2gb

Малко се съмнявам да е точно така,както казвате.Може ли някакви сравнения да покажете?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално процесора заслужава и по-добра видеокарта макар да е старо поколение, но в този бюджет не влиза нещо кой знае колко производително. Малко по-нова:

SAPPHIRE R7 250 1G GD5 W BOOST

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето почти колкото 650ти , при игри разликата ще е малка и мога да ви кажа че имам един приятел който притежава същата 550 ти с q6600 и си пуцка battlefield 4 50 кадъра на high разбирасе на не full hd, hd резолюция но не му засича и при мен е същата работа с i3 3220 и 650ti 2gb в случая аз на ултра 35-40 кадъра на 1768х992 (42 инчовата ми плазма)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата която горе сте предложил е чиста 550, без Ti.

Не e възможно да е съизмeрима с 650 Ti.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай една 5850/5870 на старо, много по-добре ще е!За около 140-200лв, зависи от картата и цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.emag.bg/video-karta-gigabyte-nvidia-geforce-gtx550-1024mb-gddr5-192bit-hdmi-dvi-pci-e-n550d5-1gi/pd/E40TTBBBM/ С тази видео карта и процесора ми , с горе долу колко фпс ще върви battlefield 4  ? А и ще пасне ли на дъното ми ? ASROCK G41M-GS3 LGA775

http://nikem-bg.net/computer-components/PALIT-GT630-2GB-SD3-L Тази как е ? Чувал съм че палит не са хубави ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм чувал така но немога да го потвърдя защото съм нямал досег и от всички хубави карти които ти предложиха колегите баш наи скапаната гт 630 дето само за филми става си избра. Тая 550ти е много хубава карта и няма да съжеляваш и според мен ще се справи по добре от предложените ти от амд или наравно

Редактирано от IntelTrollinsky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

550ti e старо поколение е и не знам от къде ще я намери нова. 7750, която харчи 2 пъти по-малко ток е горе-долу на същото ниво. Така че, за 150 лв. 7750, или за малко повече пари (~190 лв.) - 7790, която е доста по-бърза. nVidia бих ти препоръчал, но ако вдигнеш бюджета, за да стигне за 650ti, или в краен случай за чиста 650.

Редактирано от Петко К (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз смятам ,че е "ти" защото копирах кода на продукта и го сравних с 550 серията на гигабайт и ето я картата и там си пише ТИ, даже и на снимката в емаг го пише "ТИ"

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина,в описанието на картата в еМаг ,картата е описана с Ti. А в заглавието,е описана като чиста 550.В сайта на Гигабайт отново е Ti.Склонен съм да приема ,че е Ti.Има нещо объркано в представянето в еМаг в такъв случай.

Колкото до енергопотреблението,наистина е по-добре да се вземе 7750,например MSI имат такава за 166 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина,в описанието на картата в еМаг ,картата е описана с Ti. А в заглавието,е описана като чиста 550.В сайта на Гигабайт отново е Ti.Склонен съм да приема ,че е Ti.Има нещо объркано в представянето в еМаг в такъв случай.Колкото до енергопотреблението,наистина е по-добре да се вземе 7750,например MSI имат такава за 166 лв.

550ti е с производителност 7750<550Ti<7770 и нa ценa 20лв. под 7750 е по-изгоднa покупкa, мaкaр и по-стaро поколение!Товa с описaнието в емaг е от кaкто съществувa мaгaзинa нa Бългaрския пaзaр, зa товa се проверя с кодa нa продуктa!
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
    • от vlado123456789
      Здравейте!
      Не разбирам много от компютри затова искам да попитам тук за съвет, понеже от Dell явно ме отсвириха. Имам един компютър Dell OptiPlex 790 K1, 8 GB RAM с Win 10, но без видео. Искам да подкарам Adobe Premiere на него за видеомонтажи на 4К, но с вградената карта не може, насича яко и с проксита. Стигнах до извода че все пак ще трябва да налея малко пари в него за едно малко по-свястно видео. Но виждам че захранването му е 240W и е едно много специално тънко и дълго по дължината на цялата кутия. Вероятно няма да намеря такова по-мощно, а съм се спрял на GeForce GTX 1050 с надежда да я подкарам на моята щайга. Вие какво мислите, дали ще успея да я изгоря или дъното? Данните на компа според теста са: Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz,  Total Physical Memory:    8.00 GB 4096 MB DDR3-SDRAM (1333 MHz); HDD Western Digital Model Number: WDC WD5000AAKX-00ERMA0; Intel(R) HD Graphics Vendor Name: Intel Corporation Interface: PCI Video Card Chip Type: Intel(R) HD Graphics Family Video Card Memory: 2.06 GB; Motherboard Manufacturer Dell Inc.Product 0D28YY  Chipset Intel PCH Q65; Standard SATA AHCI Controller Interface PCI; Intel(R) 6 Series/C200 Series Chipset Family USB Enhanced Host Controller - 1C2D; Network Card - Intel(R) 82579LM Gigabit Network Connection Vendor Name Intel Corporation Interface PCI; Sound Card - High Definition Audio Device
      Това са резултатите от теста на машината, дано съм улучил правилните моменти, а иначе за онези които разбират това са данните и: service tag 34K1D5J, service code: 06805867735. Писах за съвет в подръжката на Dell, но така и не получих съвет. Та според вас какво ще ме посъветвате? Да купувам ли картата? Чух че имало и такива с допълнителни пинове, които не ставали за моята машина. Захранването ще издържи ли на този хардуер, а и мисля да бочна още малко RAM. Ей това е част от дъното ми.

• от Tosho55
      Здравейте,та искам да си сглобя някаква машинка,с която да мога да подкарам абсолютно всички игри в момента с бюджет около 1600 лева и също така имам въпрос,та вчера намерих този испански сайт от един приятел https://www.pccomponentes.com/sistemas-operativos и забелязвам,че дори видеокартите са нормални цени,както знаете в момента заради копачите цените на видео картите се е покачила драстично,та имате ли някакви мнения?Води се,че са чисто нови,но според вас дали има някакъв шанс да имат проблеми или случайно да ме измамят? Също така разполагам с монитор,имам и хард диск но е само 400 гб,което мисля,че не е достатъчно така че не смятам да го използвам.Благодаря предварително!

• от Little Джигит
      Здравейте! Нов съм в сайта. Приятно ми е, Александър! Знам че има много изписани постове на тема "проблеми с видео карта" и т.н., но не намерих случай подобен на моя. Проблемът е следният - когато поставя видео картата в слота (видео картата е nvidia geforce 8500gt 256mb 128-bit) и сложа VGA кабелът, пускам компютъра всичко, тръгва, но почват да излизат цветни пикселчета, инсталирам драйверите, рестартирам компютъра и пак същият проблем. Надявам се разбрах те, какво имам предвид. Някви идеи защо става така?
    • от loranst looa
      Здравейте искам да попитам на тази карта  nVIDIA GeForce 8800 GTX какъв тип игри могат да вървят и актуални заглавия от последните няколко години могат ли да бъдат подкарани на нея. Благодаря
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.