Премини към съдържанието
LaCoST3

Може ли както съм в facebook с Samsung S Duos S7562 да се снимам с камерата си ?

Препоръчан отговор

Искам да попитам дали когато си пишеш с някой и да може да си пускаш камерата и да се видиш ??? малко тъп въпрос рових се из нета ама не можах да намеря нещо подобно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мобилната версия на фейсбук предлага ли опция за видео разговор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има няколко апликации за видео разговор  за андрои смартфони (версията на андроид трябва да е минимум 2.1) през фейсбук. . Няма указания за конкретни модели телефони включени или изключени от поддръжката. Потърси в сторито.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса не е тъп, но е зададен уникално неграмотно и бая зор се изисква, за да се разгадае...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Android-a 4.1 мисля ,че но търсих не успях да намеря нещо подобно ако някой знае и е намерил ще съм много благодарен ако сподели с нас Благодаря ви 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и Честита Коледа!

Не знам дали тук е мястото,но използвам,че темата е за Samsung Galaxy S duos.Имам такъв въпрос,кой е по-добър откъм характеристики и работа-samsung galaxy s duos или lg optimus l7(P700)?Моля притежателите на двата телефона да си кажат мнението-който и да е от тях няма да се ползва за игри,по скоро за нет,фейсбук,снимки и малко говорене.Благодаря и весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.