Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

prti

Не мога да изпращам файлове чрез Bluetooth до компютъра си.

Препоръчан отговор

Преди нямах този проблем. Сега, като изпращам файл от телефона си към компютъра ми изписва "Отдалеченото устройство отхвърля заявката Ви". Моля за помощ. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтрийте компютъра като устройство от телефона и го добавете пак. Обновете ключа за достъп и на двете места - трябва да е един и същ. Включено ли е блутут (безжичната мрежа) - само ако е лаптоп?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Mr.n0b0dy
      Подобен софтуер е вграден в повечето мобилни устройства или го има под формата на апликации, но много трудно намерих функционален такъв който да работи на PC.
      Та реших да споделя източника, може на някой да му е от полза!
      Exploring OBEX Devices Connected via Bluetooth by Giorgi Dalakishvili

Може да свържете телефона си към вашият компютър и след което да "сърфирате" файловата система и да извършвате запис и четене без да е нужно да цъкате или да избирате единично файловете. Повечето телефони дори и да не са смартфони поддържат obex протокол чрез който действието е възможно.
      Не е много практично за новите смартфони, но на мен ми беше от полза когато извличах данни от един стар телефон и този вариант ми помогна.
    • от Yromem
      Здравейте колеги. 
      Искам да си направя мобилна тонколонка и имам няколко въпроса. Избрал съм си тази платка(линк) понеже изглежда добре и коментарите за нея в други сайтове са добри, а аз искам корпуса да е от плексиглас. Имам и две пищялки (мисля че се наричаха) за които немогада намеря нищо в нета. Та въпросите ми са:
      1. Как да разбера колко ом-а и колко вата са пищялките.
      2. Мога ли свържа платката с батерия и как да изчисля колко mA да е за да може поне 4-5 часа да свири.
      3. Ще ми трябва ли допълнителна платка за зареждане ако искам да зареждам батерията директно от мрежата.
      4. Имате ли препоръка към тип батерии, пищялки или усилвател(подобен на горния в линка) 
      5. Мога ли да вържа някак дисплей 1 или дисплей 2.
    • от DRUIDA
      Наскоро си взех безжични слушалки на Сони и нямах никакви проблеми със телефона, но при безжичната връзка с лаптоп, нещата не седяха така... След продължително ровичкане и търсене на проблема, най-сетне го открих. Всичко идва от WIFI връзката... 
      Когато имам Интернет на лаптопа и си пусна музика на него и слушам през слушалките, започна яко насичане, забавяне, лагване и т.н...
      Аз съм с Broadcom WIFI chipset на лаптопа и пича беше писал, че в неговия случай го е оправил от DEVICE MANAGER----> Broadcom Wifi Chipset---->Properties------> Adanced Tab ------> Bluetooth collaboration се избира и се оправил проблема при него, но при мен си остава...
      Чрез тази идея поне вече разбрах, че проблема е в кръстосването на двата сигнала и от там звуково-сигналните смущения. 
      Някой има ли идея какво мога да направя като промени, за да нямам този проблем (без да трябва да си спирам Интернета на лаптопа) ?

Благодаря предварително!
    • от Tosho55
      Здравейте,та имам проблем с телефона горе долу вече от Януари,но досега не му обръщах внимание,но вече започва да ми писва да си използвам 4G-то вкъщи,затова реших да пиша тук и се надявам някой да успее да ми помогне!  Та това стана докато бях в Германия в началото на Януари на гости при близки както всеки ден си ползвах Wi-Fi,а един ден след като си взех телефона от зарядното като цъкнах Wi-Fi копчето само светеше бледо и не се пускаше,същото и с BlueTooth беше.Това стана точно след като андроида се обнови на най новия 6.1 ли е не съм сигурен.След като се върнах в Пловдив го заведох на сервиз,човека каза,че ще върне стария андроид,но уви пак не проработи.Пиша тук с последни надежди теленор казаха,че има леки удари и не поемат отговорност за проблема,а човека от сервиза каза,че може би е влезнала вода в телефона,но той е S5-NEO,а той е водоустоичив така че не мисля че е това!Благодаря предварително,надявам се някой да помогне!  
    • от emosms
      Здравейте,
      Възможно ли е през блутут на телефон (какъв да е телефон) да се направи връзка едновременно към 2 блутут устройства?
      Едното ще е за аудио стрийм. Доколкото видях някакви блутут приемници, иска се bluetooth 2.0.
      Докато аудио стрийминга върви, може ли да съществува връзка с друго блутут устройство, служещо за дистанционно управление?
      Ако телефона поддържа блутут 4 ще стане ли?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.