Премини към съдържанието
KOCKAR

ИГРИ за следната характеристика

Препоръчан отговор

Операционна система
Windows 7 Ultimate 32-bi
Процесор
AMD A8-3870
Ядра 4
Нишки 4
Памет
Тип DDR3
Размер 4096 MB
DRAM честота 665,1 MHz
ГРАФИкА
ATI AMD Radeon HD 6550D - вградена е и мисля че е 512 мб.
Manufacturer ATI
Model AMD Radeon HD 6550D
Графичен процесор Sumo
Звукова карта
Realtek High Definition Audio.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това лаптоп ли е? Каква е марката на дъното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SuperMario 2D

Измях ти се да не го повториш. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gigabyte ......? // Има още информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих го повторил още 15 пъти. Не ни осведомяваш с достатъчно данни. Нито ни даваш представа за предпочитанията си като жанр на игрите. Машината е с първото поколение APU за FM1 джоб и предполагам не е ново закупена(освен ако не е някоя само похвалена вехтория от бакалски магазин). Така, че те посъветвах за предпочитана от мен игра ;) Ако машината я имаш от години, вече би трябвало да знаеш какви са й възможностите и сам да си избираш игрите, според това което ти харесва да играеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих го повторил още 15 пъти. Не ни осведомяваш с достатъчно данни. Нито ни даваш представа за предпочитанията си като жанр на игрите. Машината е с първото поколение APU за FM1 джоб и предполагам не е ново закупена(освен ако не е някоя само похвалена вехтория от бакалски магазин). Така, че те посъветвах за предпочитана от мен игра ;) Ако машината я имаш от години, вече би трябвало да знаеш какви са й възможностите и сам да си избираш игрите, според това което ти харесва да играеш.

Играя FPS игри машината е на 8 месеца GA-A75M-DS2 ето дъното. Превъртам вече за 10 път CoD MW 1-3 и няма вече какво да играя през свободното си време и да не е FPS. :)  

Редактирано от BUS0F (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играя FPS игри машината е на 8 месеца GA-A75M-DS2 ето дъното. Превъртам вече за 10 път CoD MW 1-3 и няма вече какво да играя през свободното си време и да не е FPS. :)

Counter-Strike all, Battlefield:3 и много, много други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насочи се към adventure quest-ти и RPG-тата. Тук има каталог на заглавия за първата категория, за да може да получиш някакъв ориентир. Имай предвид, че за такива игри се изисква, или поне за доста от тях, прилична интелигентност.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Насочи се към adventure quest-ти и RPG-тата. Тук има каталог на заглавия за първата категория, за да може да получиш някакъв ориентир. Имай предвид, че за такива игри се изисква, или поне за доста от тях, прилична интелигентност.

Ще ги прегледам тогава , благодаря. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.