Премини към съдържанието
Phewniz

Как да свържа буфер от двд към pc ?

Препоръчан отговор

Здравейте имам един буфер от двд което не работи и се чудя да ли мога да го вържа към компютъра и как става това ? Буфера е на нео точен модел на знам ще постававя снимки на задната част на буфера и предната . Благодаря предварително .

post-332767-0-30727000-1386767535_thumb.

post-332767-0-45166500-1386767552_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля ,че нама как . То дори и стерео вход не виждам да има . Аудио системите за PC  -5.1 и подобни  работят на коренно различен принцип .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е активен можеш, само мисля че ще се наложи едно кабелче да извадиш от него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако е активен можеш, само мисля че ще се наложи едно кабелче да извадиш от него :)

То е видно, че е активен. Само трябва да има оригиналният кабел за вход от  компютър към суббуфера. В противен случай трябва да проследи поетапно на кое точно краче от женския конектор /5,1 canel input/ ще получи звук. И накрая - суббуфера трябва да е в изправно състояние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.google.bg/search?q=9pin+mini+din&client=firefox-a&hs=36W&rls=org.mozilla:bg:official&channel=np&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-STNUrbGI-SFyQPM_4HIBQ&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1366&bih=617#channel=np&q=9+pin+mini+din&rls=org.mozilla:bg:official&tbm=isch&imgdii=_

Разгледай схемите и виж на кое краче какъв сигнал се подава. Взимаш оригиналния кабел и обикаляш по магазините докато не намериш подходящ за връзка с PC или както е казал колегата lz4jw ловиш поялника и си правиш необходимия кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.