Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

жената на шефа

Съвет за уеб камера

Препоръчан отговор

Искам да попитам дали е добра идея камера с вграден микрофон за настолен компютър и към каква марка и модел евентуално да се насоча? Не искам да е нещо със супер качество на камерата и ако може да е до 25-30 лв.Някой ако има може ли да сподели дали се чува хубаво като микрофона е вграден.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали е добра идея камера с вграден микрофон за настолен компютър и към каква марка и модел евентуално да се насоча? Не искам да е нещо със супер качество на камерата и ако може да е до 25-30 лв.Някой ако има може ли да сподели дали се чува хубаво като микрофона е вграден.. 

Купете си тази Аз ползвам същата. На добра цена е и с много добро качество на звук и картина. Напълно си оправдава парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в един магазин и си готов без значение каква е марката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не е добра идеята?Така ще минеш само с едно USB включено.Иначе трябва отделен кабел за микрофон,който да се пречка допълнително.Плюс заеманото място от самия микрофон.Ще се чува същото,като външен такъв микрофон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам Logitech C270. Вярно, малко по-скъпа е, от това, което искаш, но те уверявам, че си заслужава всеки лев.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз ти предлагам Logitech C270

И един глас от мен за същият модел камера. Работата и на камера и микрофон е отлична. Евентуалното загубване на диска с драйверите  не е било никога проблем за намирането на нови такива от сайта на производителя.За парите си е повече от отлична.Със същата съм и аз. А най голямото предимство е че си говориш и не се съобразяваш, че можеш да "скъсаш" кабела на камерата, разхождайки се в стаята или покрай компютъра. Logitech C270

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купете си тази Аз ползвам същата. На добра цена е и с много добро качество на звук и картина. Напълно си оправдава парите.

много голяма ми идва по размер.. иначе цената е дори доста ниска..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много голяма ми идва по размер.. иначе цената е дори доста ниска..

Камерата не е голяма. Височината и е 3.5 сантиметра и 4 сантиметра широчина. Явно щипката с която се закрепва за монитора ви се вижда по-голяма.

Ако има магазин Елимекс във вашия град, отидете утре и се уверете, че камерата е малка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И един глас от мен за същият модел камера. Работата и на камера и микрофон е отлична. Евентуалното загубване на диска с драйверите  не е било никога проблем за намирането на нови такива от сайта на производителя.За парите си е повече от отлична.Със същата съм и аз. А най голямото предимство е че си говориш и не се съобразяваш, че можеш да "скъсаш" кабела на камерата, разхождайки се в стаята или покрай компютъра. Logitech C270

Да не остана и аз по-назад ;) . И от мен едно "ЗА" за този модел камера. Работи безпроблемно и качествено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси за съветите ще огледам пак по магазините но този Logitech C270 Ми идва малко скъп тъй като ще я ползвам само 2-3 месеца искам нещо по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси за съветите ще огледам пак по магазините но този Logitech C270 Ми идва малко скъп тъй като ще я ползвам само 2-3 месеца искам нещо по-евтино.

Здравейте,

погледнете това http://prostor-bg.com/web-camers/235-logitech-hd-webcam-c270-.html

Електронна търговия, изключително изрядни. Купил съм си същата камера от тях и съм много доволен. А и цената е съвсем приемлива, за качеството което предлага!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако казвате, че 30 лева са много за този модел камера, та даже и за ползване от 2-3 месеца - грях Ви на душата. Последният пост на колегата , говори сам за себе си! Никъде няма по 5 лева веб камери с вграден микрофон, работещи отлично!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако казвате, че 30 лева са много за този модел камера, та даже и за ползване от 2-3 месеца - грях Ви на душата. Последният пост на колегата , говори сам за себе си! Никъде няма по 5 лева веб камери с вграден микрофон, работещи отлично!

не говорех за 30 а за 50 каквато е цената в по-горните постове, не искам за 5 или 10 не съм казала това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да не търсите микрофон в камера (вграден). Дори на моята или дава проблем (конфигуриране) или не се чува достатъчно силно (1м. и повече далеч от нея).

(аз ползвам камера за 50лв)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Моят съвет е да не търсите микрофон в камера (вграден). Дори на моята или дава проблем (конфигуриране) или не се чува достатъчно силно (1м. и повече далеч от нея).

(аз ползвам камера за 50лв)

Не съм съгласен със съвета Ви по простата причина, че ползвам камери минимум от 10 години само с вграден микрофон. Това, че вашата не работи както трябва съвсем не е указание за някакъв проблем.Не сме нито танкисти, нито пилоти на самолет, за да се качулим с разни наушници и кабели около нас. Не знам какъв модел Ви е камерата, но в тези години съм ползвал само три вида камери - Philips,Logitex,и още една, която едва ли е срещал някой от ВАС!.За пръв път чувам негативно мнение за WEBCam с вграден микрофон. Навярно е някой китайски боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен със съвета Ви по простата причина, че ползвам камери минимум от 10 години само с вграден микрофон. Това, че вашата не работи както трябва съвсем не е указание за някакъв проблем.Не сме нито танкисти, нито пилоти на самолет, за да се качулим с разни наушници и кабели около нас. Не знам какъв модел Ви е камерата, но в тези години съм ползвал само три вида камери - Philips,Logitex,и още една, която едва ли е срещал някой от ВАС!.За пръв път чувам негативно мнение за WEBCam с вграден микрофон. Навярно е някой китайски боклук.

Усещам негативно настроение... Точно Вие ми я препоръчахте, но явно сте забравили...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.