Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам дали е добра идея камера с вграден микрофон за настолен компютър и към каква марка и модел евентуално да се насоча? Не искам да е нещо със супер качество на камерата и ако може да е до 25-30 лв.Някой ако има може ли да сподели дали се чува хубаво като микрофона е вграден.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали е добра идея камера с вграден микрофон за настолен компютър и към каква марка и модел евентуално да се насоча? Не искам да е нещо със супер качество на камерата и ако може да е до 25-30 лв.Някой ако има може ли да сподели дали се чува хубаво като микрофона е вграден.. 

Купете си тази Аз ползвам същата. На добра цена е и с много добро качество на звук и картина. Напълно си оправдава парите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в един магазин и си готов без значение каква е марката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не е добра идеята?Така ще минеш само с едно USB включено.Иначе трябва отделен кабел за микрофон,който да се пречка допълнително.Плюс заеманото място от самия микрофон.Ще се чува същото,като външен такъв микрофон.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам Logitech C270. Вярно, малко по-скъпа е, от това, което искаш, но те уверявам, че си заслужава всеки лев.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз ти предлагам Logitech C270

И един глас от мен за същият модел камера. Работата и на камера и микрофон е отлична. Евентуалното загубване на диска с драйверите  не е било никога проблем за намирането на нови такива от сайта на производителя.За парите си е повече от отлична.Със същата съм и аз. А най голямото предимство е че си говориш и не се съобразяваш, че можеш да "скъсаш" кабела на камерата, разхождайки се в стаята или покрай компютъра. Logitech C270

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купете си тази Аз ползвам същата. На добра цена е и с много добро качество на звук и картина. Напълно си оправдава парите.

много голяма ми идва по размер.. иначе цената е дори доста ниска..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много голяма ми идва по размер.. иначе цената е дори доста ниска..

Камерата не е голяма. Височината и е 3.5 сантиметра и 4 сантиметра широчина. Явно щипката с която се закрепва за монитора ви се вижда по-голяма.

Ако има магазин Елимекс във вашия град, отидете утре и се уверете, че камерата е малка. :)

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И един глас от мен за същият модел камера. Работата и на камера и микрофон е отлична. Евентуалното загубване на диска с драйверите  не е било никога проблем за намирането на нови такива от сайта на производителя.За парите си е повече от отлична.Със същата съм и аз. А най голямото предимство е че си говориш и не се съобразяваш, че можеш да "скъсаш" кабела на камерата, разхождайки се в стаята или покрай компютъра. Logitech C270

Да не остана и аз по-назад ;) . И от мен едно "ЗА" за този модел камера. Работи безпроблемно и качествено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси за съветите ще огледам пак по магазините но този Logitech C270 Ми идва малко скъп тъй като ще я ползвам само 2-3 месеца искам нещо по-евтино.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси за съветите ще огледам пак по магазините но този Logitech C270 Ми идва малко скъп тъй като ще я ползвам само 2-3 месеца искам нещо по-евтино.

Здравейте,

погледнете това http://prostor-bg.com/web-camers/235-logitech-hd-webcam-c270-.html

Електронна търговия, изключително изрядни. Купил съм си същата камера от тях и съм много доволен. А и цената е съвсем приемлива, за качеството което предлага!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако казвате, че 30 лева са много за този модел камера, та даже и за ползване от 2-3 месеца - грях Ви на душата. Последният пост на колегата , говори сам за себе си! Никъде няма по 5 лева веб камери с вграден микрофон, работещи отлично!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако казвате, че 30 лева са много за този модел камера, та даже и за ползване от 2-3 месеца - грях Ви на душата. Последният пост на колегата , говори сам за себе си! Никъде няма по 5 лева веб камери с вграден микрофон, работещи отлично!

не говорех за 30 а за 50 каквато е цената в по-горните постове, не искам за 5 или 10 не съм казала това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят съвет е да не търсите микрофон в камера (вграден). Дори на моята или дава проблем (конфигуриране) или не се чува достатъчно силно (1м. и повече далеч от нея).

(аз ползвам камера за 50лв)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Моят съвет е да не търсите микрофон в камера (вграден). Дори на моята или дава проблем (конфигуриране) или не се чува достатъчно силно (1м. и повече далеч от нея).

(аз ползвам камера за 50лв)

Не съм съгласен със съвета Ви по простата причина, че ползвам камери минимум от 10 години само с вграден микрофон. Това, че вашата не работи както трябва съвсем не е указание за някакъв проблем.Не сме нито танкисти, нито пилоти на самолет, за да се качулим с разни наушници и кабели около нас. Не знам какъв модел Ви е камерата, но в тези години съм ползвал само три вида камери - Philips,Logitex,и още една, която едва ли е срещал някой от ВАС!.За пръв път чувам негативно мнение за WEBCam с вграден микрофон. Навярно е някой китайски боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен със съвета Ви по простата причина, че ползвам камери минимум от 10 години само с вграден микрофон. Това, че вашата не работи както трябва съвсем не е указание за някакъв проблем.Не сме нито танкисти, нито пилоти на самолет, за да се качулим с разни наушници и кабели около нас. Не знам какъв модел Ви е камерата, но в тези години съм ползвал само три вида камери - Philips,Logitex,и още една, която едва ли е срещал някой от ВАС!.За пръв път чувам негативно мнение за WEBCam с вграден микрофон. Навярно е някой китайски боклук.

Усещам негативно настроение... Точно Вие ми я препоръчахте, но явно сте забравили...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.