Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

opava4a

Имам проблем с Cs 1.6

Препоръчан отговор

Здравейте имам поблем с цс 1.6 ,значи правя си мрежа всичко е точно но като започна да играя след като натисна бутона да вървя напред и ако пожелая да се мръдна на страни или пък да натисна което и да е било копче играчът ми спира да върви ! от къде може да идва този проблем от самата игра или някъде от контрол панела на компютъра не ми позволява да натискам повече от едно копче ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си самата клавиатура. В нея е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си самата клавиатура. В нея е проблема.

Тя си работи всички копчета и работят

но примерно натискам w за да ходя напред и докато съм го натиснал натискам space  и самия играч спира да ходи или пък натиснал съм w  натискам d за настрани и той вместо да се движи по диагонал той спира и почва да се движи настрани

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но примерно натискам w за да ходя напред и докато съм го натиснал натискам space  и самия играч спира да ходи или пък натиснал съм w  натискам d за настрани и той вместо да се движи по диагонал той спира и почва да се движи настрани

Виж в настройките на играта, да не би да си избрал даден клавиш да отговаря за 2 неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в настройките на играта, да не би да си избрал даден клавиш да отговаря за 2 неща.

не всичко е нормално даже и ако играя със стрелките го има същия проблем не позволява ползването на повече от ч клавиш мен ме съмнява нещо от самоя windows от контрол панела да не е забранено

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не всичко е нормално даже и ако играя със стрелките го има същия проблем не позволява ползването на повече от ч клавиш мен ме съмнява нещо от самоя windows от контрол панела да не е забранено

Само на CS ли ти прави този проблем?

Ако може инсталирай подобна на нея игра и виж дали и там е така. От Windows няма как да ти се получат подобни проблеми. Клаиватурата ти безжична ли е или с кабел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам поблем с цс 1.6 ,значи правя си мрежа всичко е точно но като започна да играя след като натисна бутона да вървя напред и ако пожелая да се мръдна на страни или пък да натисна което и да е било копче играчът ми спира да върви ! от къде може да идва този проблем от самата игра или някъде от контрол панела на компютъра не ми позволява да натискам повече от едно копче ?

Виж контролите на самият цс и натисни Set Default ако това не стане ще ти пиша по-късно на ЛС за една команда в конзолата, ако не съм ти писал пиши нещо , става въпрос ако забравя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.