Премини към съдържанието
Желязко Димитров

Как да принтирам само с черното мастило с принтер Canon

Препоръчан отговор

Имам принтер Canon MG5150.В него имам черно мастило което е пълно до горе , а всички др. са празни защото те са цветни , а на мен не ми трябват.

Случката е следна  пробвах да принтирам нещо от компютъра , когато го взех лист той беше празен.Въпросът ми е когато искам да принтирам нещо което не е цветно защо не може нали ми трябва само черно мастило?

Един приятел ми каза , че може да е от едното мастило което се води PGBK каза ми , че и него трябва да имам. 

Извинете ме за правописа но ми трябва спешно.

Редактирано от Желязко Димитров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си заглавието на темата, защото ще бъде изтрита.

От колко време не е печатано с този принтер? Мастилницата с черен цвят нова ли е или е допълвана с мастило старата?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си заглавието на темата, защото ще бъде изтрита.

От колко време не е печатано с този принтер? Мастилницата с черен цвят нова ли е или е допълвана с мастило старата?

когато го поръчах и ми подариха мастило с черен цвят.

Със принтера не съм печатал около 2-3 седмици , но преди не съм печатал и по-дълго време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк със Manual на български. Виж там какво се изисква. В момента предавам смяната на колегата и нямам време да търся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам принтер Canon MG5150.В него имам черно мастило което е пълно до горе , а всички др. са празни защото те са цветни , а на мен не ми трябват.

Случката е следна  пробвах да принтирам нещо от компютъра , когато го взех лист той беше празен.

Би трябвало,като е свършило цветното мастило,а има черно,да печати само черно-бяло!Аз имам друг модел Канон.На моя има функция,която да превключва на чернобял печат.Но на цветното пак печати,независимо,че е свършил даден цвят.Е не е много цветно,но то е ясно защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.