Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

enforceR

Охлаждане за видеокарта

Препоръчан отговор

Здравейте , препоръчайте ми някое добро охлаждане за моята ATI HD 4870 DDR5 512MB (видеокарта).Най добре да е накъде из България защото не съм фен на пазаруване от други държави .Другия въпрос ми е : понеже техниката бързо остарява та каква евентуално видео карта мога да си купя занапред Процесора ми е Intel Duo Core E7300 2,66 @

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е причината да слагаш охлаждане? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нова карта не мисли. Тази си е Ок за процесора, който също е не е първа младост. Ако ще сменяш направо ново РС.

Като цяло картата си е от по-топлите Ати от онези години. Аз все още съм собсвеник на 4850 Палит(всеки казва, че Палит са зле) и съм си доволен като за 2009г. си беше доста добра карта. Монтирал съм няколко охладителя на 9800gt, 4850 и 8800gt карти. Като цяло вече са доста стари карти и не си заслужава да набиваш голяма сума за добър охладител. Слагал съм от този SPIRESP201S2, защото е на доста добра цена и се учудих как добре се държи при 9800gt (при покой около 40градуса, при натоварване повече от 65-70градуса не вдигна). Специално Spire-а го монтирах на 9800Gt макар да не пишеше, че ще пасне, но всичко си стана без проблем. Ето това ти препоръчвам Аrctic-cooling-accelero-l2-plus, а си пише, че става за 4870.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.