Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

SinyaSofia

Съвет за покупка на лаптоп до 1000лв

Препоръчан отговор

решил съм, че по Коледа ще си купя лаптоп.. до 1000 лева.. чух много добри думи за Acer и Lenovo  :) за това съм разгледал само тяхните модели .. та съм се спрял на тези :http://www.technopolis.bg/b2c/details/519007/P11010101/Prenosim-kompyutar-LENOVO-G700/59392314http://www.technopolis.bg/b2c/details/518993/P11010101/Prenosim-kompyutar-LENOVO-G500/59-399238http://www.technopolis.bg/b2c/details/517811/P11010101/Prenosim-kompyutar-ACER-E1-571G-53234G75MAKSдобър ли е избора? кой от 3те мислите за най-добър?ако мислите, че има по-добър избор в ракмите на тази цена от друга марка може да ми дадете съвет.. :)лаптопа ще го ползвам за игри, които не са толкова тежки като League of Legends, Diablo 2, CS..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малко пари отгоре над вашата сума. Ето това е по-добро решение: HP Probook 450Стабилна конструкция, добър процесор и видео. В този бюджет е може би най-доброто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малко пари отгоре над вашата сума. Ето това е по-добро решение: HP Probook 450Стабилна конструкция, добър процесор и видео. В този бюджет е може би най-доброто.

Да не пускам нова тема, понеже ме вълнува същото което и автора, а именно до около 1000-1050 лв. лаптоп. Бях си подбрал 2-3 и това HP е един от тях. Явно то е най-добрия избор в момента. Нещо от Acer не чувам добри отзиви, а може и да е до случване. Както и да е, имам само един въпрос. Как се води точно като модел това HP, тъй като от серията Probook 450 има много, но са с различни процесори, видео и т.н.? Питам понеже ще ми го поръчва друг човек с намаление, та да му дам с точност модела, да не ми вземе нещо друго :D Благодаря : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer последно време вдигнаха качеството. Изцяло лош лаптоп няма, освен ако не е дефектен. Виждал съм дори TurboX работещ нормално. Зависи най-вече от разумното ползване и поддръжка. :) Иначе с по-евтините модели, наистина трябва да се има едно на ум и да се внимава повече. Все пак HP-то като че ли си остава най-стабилният избор за тази цена. Не го виждам, посочен на сайта. Мисиля, че можете да опишете характеристиките в детайли, няма как да се вземе нещо кой знае колко по-различно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никога отново няма да си купя лаптоп на HP.. 2 години издържа и ми изгоря дъното.. имах HP g62  :no-no:

вярно беше с AMD процесор но......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бъдете предубеден. Probook е бизнес серия лаптоп с изключителна изработка и качество. Pavillion серията е може би възможно най-калпавата откъм качество. Probook е с класи над нея. Няма нищо общо между двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям горното за съотношението ProBook - Pavillion :)

HP ProBook 450 H6E48EA - или това като вариант ( посочен по-горе - тук на по-ниска цена )

- Lenovo Thinkpad E530c NZY5TBM - или това - то за твоите игри и вградено ще върши работа, така че аз бих се замислил и над този вариант

Поне по отношение на конструкция и качество са класи над горните модели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, видеокартата е скандална :Д

Освен това не пазарувайте от техно*ис - ако недай си боже се случи нещо с лаптопа, гаранционното им обслужване е скандално бавно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маркетите си използват сервизите, които използват всички останали търговци т.е ако му е писано да се забави ще се забави от където и да го вземе. От чисто продуктова гледна точка да го взема от там, ако е изгодна сделка, няма разлика. Лаптопите като цяло не са изделия, които аз лично бих се усъмнил в първоизточникът им. Друг е въпросът, че в маркетите се продават други изделия, които съвсем не е ясно с какъв произход са. За пример - дефектирал монитор, продаден за нов с refurbished стикер на платката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.