Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

решил съм, че по Коледа ще си купя лаптоп.. до 1000 лева.. чух много добри думи за Acer и Lenovo  :) за това съм разгледал само тяхните модели .. та съм се спрял на тези :http://www.technopolis.bg/b2c/details/519007/P11010101/Prenosim-kompyutar-LENOVO-G700/59392314http://www.technopolis.bg/b2c/details/518993/P11010101/Prenosim-kompyutar-LENOVO-G500/59-399238http://www.technopolis.bg/b2c/details/517811/P11010101/Prenosim-kompyutar-ACER-E1-571G-53234G75MAKSдобър ли е избора? кой от 3те мислите за най-добър?ако мислите, че има по-добър избор в ракмите на тази цена от друга марка може да ми дадете съвет.. :)лаптопа ще го ползвам за игри, които не са толкова тежки като League of Legends, Diablo 2, CS..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малко пари отгоре над вашата сума. Ето това е по-добро решение: HP Probook 450Стабилна конструкция, добър процесор и видео. В този бюджет е може би най-доброто.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За малко пари отгоре над вашата сума. Ето това е по-добро решение: HP Probook 450Стабилна конструкция, добър процесор и видео. В този бюджет е може би най-доброто.

Да не пускам нова тема, понеже ме вълнува същото което и автора, а именно до около 1000-1050 лв. лаптоп. Бях си подбрал 2-3 и това HP е един от тях. Явно то е най-добрия избор в момента. Нещо от Acer не чувам добри отзиви, а може и да е до случване. Както и да е, имам само един въпрос. Как се води точно като модел това HP, тъй като от серията Probook 450 има много, но са с различни процесори, видео и т.н.? Питам понеже ще ми го поръчва друг човек с намаление, та да му дам с точност модела, да не ми вземе нещо друго :D Благодаря : )

Редактирано от reamal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer последно време вдигнаха качеството. Изцяло лош лаптоп няма, освен ако не е дефектен. Виждал съм дори TurboX работещ нормално. Зависи най-вече от разумното ползване и поддръжка. :) Иначе с по-евтините модели, наистина трябва да се има едно на ум и да се внимава повече. Все пак HP-то като че ли си остава най-стабилният избор за тази цена. Не го виждам, посочен на сайта. Мисиля, че можете да опишете характеристиките в детайли, няма как да се вземе нещо кой знае колко по-различно :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никога отново няма да си купя лаптоп на HP.. 2 години издържа и ми изгоря дъното.. имах HP g62  :no-no:

вярно беше с AMD процесор но......

Редактирано от SinyaSofia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бъдете предубеден. Probook е бизнес серия лаптоп с изключителна изработка и качество. Pavillion серията е може би възможно най-калпавата откъм качество. Probook е с класи над нея. Няма нищо общо между двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкрепям горното за съотношението ProBook - Pavillion :)

HP ProBook 450 H6E48EA - или това като вариант ( посочен по-горе - тук на по-ниска цена )

- Lenovo Thinkpad E530c NZY5TBM - или това - то за твоите игри и вградено ще върши работа, така че аз бих се замислил и над този вариант

Поне по отношение на конструкция и качество са класи над горните модели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, видеокартата е скандална :Д

Освен това не пазарувайте от техно*ис - ако недай си боже се случи нещо с лаптопа, гаранционното им обслужване е скандално бавно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маркетите си използват сервизите, които използват всички останали търговци т.е ако му е писано да се забави ще се забави от където и да го вземе. От чисто продуктова гледна точка да го взема от там, ако е изгодна сделка, няма разлика. Лаптопите като цяло не са изделия, които аз лично бих се усъмнил в първоизточникът им. Друг е въпросът, че в маркетите се продават други изделия, които съвсем не е ясно с какъв произход са. За пример - дефектирал монитор, продаден за нов с refurbished стикер на платката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.