Премини към съдържанието
Slot

Как да инсталирам Need for Speed Rivals

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми каже как да си сложа Need for Speed Rivals.

Обяснете ми моля защото гледах клипове търсих и пак неможах нищо да направя.

Аз съм тъпо животно какво да се прави но искам да си я инсталирам.

Ще ми кажете ли линк за да знам коя точно да сваля.

На мен ми изглежда яка но не искам да си я копувам защото сега само ще я пробвам.

Няма смисъл да си я купа и на втория ден да я оставя.

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!

Редактирано от Slot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой реализ, си свалил.? Кажи малко повече информация, най-обикновенно се инсталира чрез "даемон тоолс".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
[test]1. Запишете на диск или маунтнете с Daemon Tools.
2. Инсталирайте!
3. Играйте![/test]

Това е ако играта е от зам*нда.нет а ако е оригинала (едва ли :Д) зад кутията на диска трябва да е обеснено :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Запишете на диск или маунтнете с Daemon Tools.2. Инсталирайте!3. Играйте!Това е ако играта е от зам*нда.нет а ако е оригинала (едва ли :Д) зад кутията на диска трябва да е обеснено :)

Адски много по ръба на правилата...Моят отговор е: "Купете си играта и няма да имате проблеми!"А да припомня едно от правилата на форума:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Да няма недоразумения в бъдеше :)Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адски много по ръба на правилата...Моят отговор е: "Купете си играта и няма да имате проблеми!"А да припомня едно от правилата на форума:Да няма недоразумения в бъдеше :)Поздрави!

Ами хората обичат екстремните преживявания ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[test]1. Запишете на диск или маунтнете с Daemon Tools.

2. Инсталирайте!

4. Играйте![/test]

Това е ако играта е от зам*нда.нет а ако е оригинала (едва ли :Д) зад кутията на диска трябва да е обеснено :)

Да, само че в конкретния случай трябва да копираш (като 3та стъпка) и файловете от папката Cr*ck, в папката където си инсталирал играта. Ако играта е от гореупоменатия сайт, преди инсталацията си изключи временно антивирусната...

Но както казаха колегите, ако ти харесва играта, най-добре си я купи, за да уважиш труда на хората които са я направили, а и по този начин, можеш да играеш в мрежа...  

П.П И следващия път си задай въпроса в коментарите под играта, за да не се чудим тука как да ти обясняваме, без да получим наказание... :)

Редактирано от Nikolay Hristov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора не всички имат възможност да дават излишни пари за игри... виждате, че България пропада......

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора не всички имат възможност да дават излишни пари за игри... виждате, че България пропада......

Тогава няма да играеш... е*аси и наглеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, само че в конкретния случай трябва да копираш (като 3та стъпка) и файловете от папката Cr*ck, в папката където си инсталирал играта. Ако играта е от гореупоменатия сайт, преди инсталацията си изключи временно антивирусната...

Но както казаха колегите, ако ти харесва играта, най-добре си я купи, за да уважиш труда на хората които са я направили, а и по този начин, можеш да играеш в мрежа...  

П.П И следващия път си задай въпроса в коментарите под играта, за да не се чудим тука как да ти обясняваме, без да получим наказание... :)

А бе не съм подстрекател ама с тия "крак"а и ръце дето ги разметваш безконтролно в зоната на Калдата ,си просиш штрафа :D . И за да съм максимално обстоятелствен за тия потребители , които дебнат всяка моя грешка или неточно изказване за да ме поправят и да си види, колко са велики  "штраф - наказание за установено правонарушение.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то игрите не са от жизнена необходимост, така че като нямаш излишни пари, може и да не играеш. Освен това, и геймърските компютри не са евтини, така че който иска да играе нови игри, няма как да стане без пари. Аз примерно в момента играя Биошок Инфинити, купих го за 15 лв. Ако дебнеш намаления или си купуваш малко по-стари игри, цените са приемливи. Доста хубави игри от последните години се намират за по 2-5 до 10 лв. Иначе, и аз тегля пиратски игри де, ама ако ми хареса, има шанс да си я купя после.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава няма да играеш... е*аси и наглеца.

Д*хай таратора ве...

Ами то игрите не са от жизнена необходимост, така че като нямаш излишни пари, може и да не играеш. Освен това, и геймърските компютри не са евтини, така че който иска да играе нови игри, няма как да стане без пари.Аз примерно в момента играя Биошок Инфинити, купих го за 15 лв.Ако дебнеш намаления или си купуваш малко по-стари игри, цените са приемливи. Доста хубави игри от последните години се намират за по 2-5 до 10 лв.Иначе, и аз тегля пиратски игри де, ама ако ми хареса, има шанс да си я купя после.

Точно ! Но все повече излизат нови и нови игри и затова не всеки мисли за старите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.