Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В момента имам лаптоп Аsus с Intel Core i5, NVIDIA Geforce GT 540M (2GB), 8GB RAM, 750 GB - HDD.

Налага се да си взема друг лаптоп и трябва да е по-добър от този, който имам и да става за игри (примерно на моя в момента Фифа 14 почна да лагва на максимум детайли). Цената трябва да е до 1300лв, като в момента съм се спрял на следните модели:

dell-inspiron-3537

asus x550lb xx013d

acer aspire e1 572g

lenovo g500

Също така и това Леново:

59-404097 G510 Black Metal 15.6 HD LED Glare (1366x768), Intel Core i5-4200M (3M Cache, up to 3.10 GHz), HM86, 8GB (2*4GB DDRIII 1600), 1TB 5400RPM, ATI MARS XT8750 2GB, DVD-RW, Eth 10/100M, WiFi b/g/n+BT4.0, 2xUSB3.0+1xUSB2.0, HDMI, HD Cam, 6cell, Free DOS

На първия лаптоп (Дел) процесора му добър ли е, видеото как ви се струва. Като цяло кой е най-добрият вариант и какво да гледам, добра видео карта или процесор, или и двете да са добри.

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

Редактирано от pit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я по-добре вземи да събереш още, толкова и тогава пусни тема.? Или пък що, не си вземеш един настолен.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми трябва настолен, не ми трябват и повече пари, просто е нужен още един лаптоп и искам да е по-добър от предния, а не да се взема по-слаб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тагвайте си линковете, в противен случай ще бъдат изтривани постовете:

1. Правилно: WD1001FALS

2. Неправилно: http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822136284

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такава машина за 1300 лева мобилен компютър който да е за игри ... има мобилни компютри за игри като Qosmio но ме самнява да се изръсиш с 2700 лева ... лаптопите не са за игра ... след няколко месеца от непрекъснатото натоварване и висока температура на нищо няма да прилича този лаптоп ... колегата горе ти е казал правилно да си вземеш настолен компютър за игри а лаптопа си го ползвай за интернет , музика и филми за каквото е предназначен ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента имам лаптоп Аsus с Intel Core i5, NVIDIA Geforce GT 540M (2GB), 8GB RAM, 750 GB - HDD.

Налага се да си взема друг лаптоп и трябва да е по-добър от този, който имам и да става за игри (примерно на моя в момента Фифа 14 почна да лагва на максимум детайли). Цената трябва да е до 1300лв, като в момента съм се спрял на следните модели:

http://www.vario.bg/...inspiron-3537-2

http://novlaptop.bg/...0lb-xx013d_3926

http://www.vario.bg/...spire-e1-572g-3

http://hedycomputers...-59-390096.html

Също така и това Леново:

59-404097 G510 Black Metal 15.6 HD LED Glare (1366x768), Intel Core i5-4200M (3M Cache, up to 3.10 GHz), HM86, 8GB (2*4GB DDRIII 1600), 1TB 5400RPM, ATI MARS XT8750 2GB, DVD-RW, Eth 10/100M, WiFi b/g/n+BT4.0, 2xUSB3.0+1xUSB2.0, HDMI, HD Cam, 6cell, Free DOS

На първия лаптоп (Дел) процесора му добър ли е, видеото как ви се струва. Като цяло кой е най-добрият вариант и какво да гледам, добра видео карта или процесор, или и двете да са добри.

Това е абсолютно несериозно. Понеже 1 игра не върви на макс детайли и давай да сменяме лаптопа. Твои са си парите, ама съм сигурен че лаптопа ти си е ок за тая фифа. Щом казваш че е започнала да лагва, това го разбирам, че по-рано не е лагвала, което означава, че не ти е нужен нов лаптоп а малко разчистване на уиндоуса и евентуално профилактика (почистване от прахоляк и смяна на термопаста)

Ако преположим, че имаш поне малко акъл в главата и си на възраст на която сам си изкарваш парите, тогава темата спокойно може да замине в кофата категоризирана като реклама...

Лошото е в случая е, че горното предположение май не е вярно...

Редактирано от ScD (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фифа 13 ми върви добре,а 14 не. Не си вземам лаптоп, защото нещо е почнало да лагва, а защотот трябва да дам моя и аз трябва да си взема нов. Просто исках мнение за тези лаптопи, а не да ми обяснявате някви неща дето ги знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в такъв случай, бих ти препоръчал:

Lenovo+Ideapad+Z510

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих отишъл една идея нагоре и бих заложил на аналогично ( горе долу ) видео и по-мощен процесор ( макар да е по бизнес ориентиран модел, а не чисто мултимедиен )

- HP ProBook 450 H6P53EA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах си - Dell Inspiron 3537 i7-4500U Radeon HD 8850M GDDR5. Мисля, че е доста добре за цената си от 1265 лв.

Редактирано от An7u (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лош, но HP-то остава много по-добър вариант. Освен това си поръчал някакъв енергоспестяващ процесор и гаден лъскав екран. Иначе не е лош избор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP, дори не съм търсил, а и видео картата е по-слаба на HP. Общо взето, лаптопите които съм сложил в първи пост са до 1300 лв, с еднакви процесори и долу-горе еднакви видео карти, само на дел-а видеото е по-добро. Затова го избрах и него.. Дано избора ми да е добър..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.