Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Марка тонколони : B&W

Модел тонколони : dm 601 s2

КУПУВАМ И ПО ЕДНА ТОНКОЛОНА

за повече връзка на лично съобщение или 0883451016

post-66867-0-24631500-1386840589_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марка тонколони : B&W

Модел тонколони : dm 601 s2

КУПУВАМ И ПО ЕДНА ТОНКОЛОНА

За обяви има отделен сайт!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Muto78
      Здравейте.моля за съвет на тези колони.wharfedale220,и studio monitor mr2.може и д-р предложения.проблем е че не съм ги чувал и двете,ако може да ми кажете къде мога да ги чуя,благодаря.
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
    • от ilianaboneva
      Здравейте някой да му се намира излишен телефон.  Без копчета може и с счупено стъкло и ожулени лайсни ,но да работи. Марка няма значение стига да не  е IPHONE. LENOVO . MICROSOFT. NOKIA. Всякакви предложения са добре дошли.  Благодаря предварително. 
    • от Vladimir96
      Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
    • от ValentinoV
      Здравейте, моля за малко помощ. Не съм много много на ти с тези неща но искам да Ви попитам за съвет.
      Стартовия ми бюджет е към 700 лв . Искам да озвучавам малки събития , като партита на вила или малки събития в ресторант.
      Има ли шанс да се направи сетъп от активна или пасивни плюс усилвател за тази цена ?
      Ако може и да не криви , като се усили . А баса да се усеща
      Моля за съдействие и Вашите предложения. 
      Благодаря предварително !
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.