Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, наскоро си взех лаптоп Acer Aspire V3-571G , с видео карта Geforce GT 730M 4GB , искам да ви попитам как мога да подкарам видео картата (външната) защото в момента лаптопа ми работи на Intel HD Graphics 4000 ... 

Редактирано от Даниелл (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, наскоро си взех лаптоп Acer Aspire V3-571G , с видео карта Geforce GT 730M 4GB , искам да ви попитам как мога да подкарам видео картата (външната) защото в момента лаптопа ми работи на Intel HD Graphics 4000 ...

От Нвидия контрол панел!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. оправи си заглавието.2. "Подкарването" на нвидията можете да го направите през контролния панел на Нвидия. От там можете да настройте за кои приложения да се ползва външната видеокарта и за кои вградената.

Редактирано от ScD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. оправи си заглавието.2. "Подкарването" на нвидията можете да го направите през контролния панел на Нвидия. От там можете да настройте за кои приложения да се ползва външната видеокарта и за кои вградената.

Ще го оправя 

От Nvidia control panel не става ... когато избера да видя кое приложение ми изпозлва картата излиза None ... искам да направя така че постоянно да си работи външната видео карта 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо засили лаптопа през прозореца... Има си причина да се ползва вградената графика през повечето време.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо засили лаптопа през прозореца... Има си причина да се ползва вградената графика през повечето време.

Ще ви помоля идиотски коментари и други изказвания като по-горното да не се правят в тази тема :) Мнението ви въобще не е по темата , не ви питам има ли причина или няма ли ... питам как да го направя постоянно да се използва само външната. Придържайте се към темата , можете да ме хокате на ЛС :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля идиотски коментари и други изказвания като по-горното да не се правят в тази тема :) Мнението ви въобще не е по темата , не ви питам има ли причина или няма ли ... питам как да го направя постоянно да се използва само външната. Придържайте се към темата , можете да ме хокате на ЛС :)

С две думи, не можеш. Оптимуса така или иначе минава през вградената (Интел) карта. Можеш от контролния панел на nVidia да настроиш, кои програми да я използват, както са ти казали вече по-горе.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.